• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Dārza lādes un kastes

Dārza lādes un kastes ir praktiski un estētiski uzglabāšanas risinājumi priekšmetiem, kas varētu būt nepieciešami atpūtai dārzā un uz balkona. Izklausās interesanti? Pārlūkot mūsu piedāvājumu! Tik skaistas lādes neatradīsit nekur citur!

Ja esat laimīgs rotangpalmas mēbeļu īpašnieks, dārziem, balkoniem un terasēm mēs iesakām 310 litru antracīta pelēko Boxe Rato lādi, kas lieliski papildinās jūsu dārza izkārtojumu. Liela šī modeļa ietilpība nodrošinās pietiekamu vietu segu, spilvenu, paklāju un citu piederumu glabāšanai. Ja jūs meklējat mazāku modeli, pasūtiet 290 litru Boxe Rato Plus kasti, kas ir nedaudz mazāka, taču īpaši izturīga, izturīga pret skrāpējumiem un bojājumiem. Kaut arī šeit piedāvātie konteineri atgādina dabisko rotangpalmu, tiem nav nepieciešami īpaši kopšanas pasākumi. Ja jūs, iespējams, izvēlaties minimālistisku dizainu, nevis salaidumu imitāciju, iegādājieties 290 litru umber brūnu vai antracīta pelēko Boxe Board lādi. Tā gluda virsma bez rotājumiem padara to par lielisku papildinājumu ikvienam dārza sakārtojumam. Visas mūsu veikalā pieejamās kastes ir vieglas, mobilas un aprīkotas ar cieši noslēdzamiem vākiem. Pateicoties ventilācijas caurumiem sienās, tie ir gaisīgi, tomēr efektīvi aizsargā saturu no lietus. Materiāli, no kuriem mūsu produkti ir ražoti, ir izturīgi pret saules gaismu, salu, un tie deformējas un neizbalē mainīgo laika apstākļu ietekmē. Neaizmirstiet, ka dārza lāde ir ieguldījums gadiem ilgi!

Iepērcieties tiešsaistē ar garantiju par labāko klientu pieredzi. Mēs piedāvājam mājas un dārza preces un aksesuārus no slaveniem zīmoliem. Pasūtiet groziņus, konteinerus un dārza lādes par pieņemamām cenām un ietaupiet vēl vairāk, pateicoties bezmaksas piegādes iespējai. Nepalaidiet garām šo iespēju!