• 19,900.00 din Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
  musíte zadat minimální objednávku

Fainbow pink - výběr odrůdy; Čína růžová - 1100 semen - Dianthus chinensis - semena

Stará cena: 328.33 din
213.33 din
Ušetříte: 115.00 din (35%)
Propagace končí 2020-08-11
Propagace končí
003528
Vyprodáno

Výběr odrůdy Fainbow růžová (Dianthus chinensis) osloví všechny amatéry mírně tlumených, ale vesele barevných letních aranžmá. Výběr zahrnuje semena nejoblíbenějších fainbow růžových kultivarů s jednoduchými a polo-dvojitými květy. Rostliny dosahují výšky 10 až 30 cm, tvoří poměrně kompaktní, vztyčené chomáčky, které kvetou od července do října. Květy mají průměr 3 - 8 cm a mají různé odstíny červené a růžové s bílými znaky. Oni jsou obvykle dvoubarevné nebo trikolorní a zobrazují dekorativní tečky a rands na okvětní lístky.

Čína růžová, jak tato kvetoucí rostlina je obyčejně nazývána, moci být pěstován jak ročenka na hranici nebo v nádobách venku. Semena se vysévají přímo na jaře (druhá polovina dubna) nebo na chladné pařeniště (březen). Nabízené druhy dávají přednost slunečným, propustným, ne příliš suchým půdám na slunných místech. Jeho vztyčené stonky, které končí květy, mohou být řezány pro čerstvé kytice, protože si v dlouhé váze udržují svůj vzhled ve vodě naplněné váze.

Každé balení obsahuje 0,5 g semen výběru odrůdy fainbow pin. Pokyny pro pěstování a datum výsevu jsou obsaženy v informacích o produktu.

 • Hmotnost: 0,5 g
 • Výška: 10 - 30 cm
 • Použití: okrasné - okraje, jako řezaná květina
 • Doba květu: červenec - říjen
 • Forma růstu: kompaktní, vzpřímené chomáčky
 • Barva květu: červená, růžová s bílými znaky, často dvoubarevná nebo trikolorní
 • Forma vegetace: trvalka, často pěstovaná jako roční
 • Typ květiny: jednolůžkový a polodvojitý
 • Místo: slunečno; humózní, propustná, ne příliš suchá půda


Přibližně 1100 semen (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - je v podnikání více než deset let a od samého počátku jsme učinili kvalitu našich výrobků nejvyšší prioritou. V průběhu let jsme dodávali zboží nejvyšší kvality desítkám tisíc zákazníků z celého světa. Jejich spokojenost dokazuje, že jsme zvolili správnou cestu.

Všechna semena, která prodáváme, podléhají víceúrovňovým kontrolám kvality a teprve pak jsou pečlivě zabaleny a odeslány. Naše výrobky získaly řadu certifikátů a splňují nejvyšší standardy Evropské unie. Naši zaměstnanci jsou zkušení zahradníci, kteří vám rádi zodpoví každou vaši otázku.

Odkud pocházejí naše semena?

Všechna semena prodávaná v našem obchodě pocházejí od nejlepších výrobců z celé Evropské unie. Díky dlouholeté spolupráci s nimi jsme dokázali vyvinout nejvhodnější podmínky skladování a expedice, což zaručuje, že vždy obdržíte čerstvé a pečlivě testované šarže semen. Vyloučení zprostředkovatelů z celého procesu nejenže nám umožňuje vyhnout se zasílání zastaralých semen, která by mohla ležet příliš dlouho na skladové polici, ale také zajišťuje nejatraktivnější cenu za kvalitní výrobky.

Proces kontroly kvality

Všechna naše semena musí projít čtyřstupňovým procesem kontroly kvality.

První etapa začíná pečlivým výběrem dodavatelů. Pak pokračujeme v kontrole jejich plodin, zahraniční výrobci nejsou z procesu kontroly kvality vyloučeni. Rostliny jsou kontrolovány v každé fázi vývoje: když začínají růst, během kvetení a když začínají nést ovoce (semena). V této fázi je nejdůležitější zajistit správné rozestupy rostlin. Díky tomu je možné zajistit požadované morfologické charakteristiky jednotlivých druhů nebo odrůd, jako je barva, výška a tvar.

Druhá etapa se skládá z podrobných ověřovacích zkoušek v laboratorních podmínkách. S využitím vysoce kvalitního vybavení vysoce kvalifikovanými pracovníky provádějí naši dodavatelé každoročně více než 30 000 kontrol kvality. Semena, která nesplňují naše požadavky, podléhají technologickým procesům rafinace, včetně opětovného sušení, čištění, modernizace a testování.

Třetí etapa začíná výsevem semen na vybraných kontrolních plochách. Tím získáme cenné, přesné informace o jejich klíčení, které musí být udržovány na odpovídající úrovni. Současně se v této fázi kontroluje odrůdová identita každého druhu.

Fáze 4 se odehrává v našich skladech a sestává z odstranění semen, která byla skladována příliš dlouho na našich policích a nahrazena novými šaržemi. Každé balení je opatřeno razítkem s jedinečným číslem šarže a také datem setí.

Všechny čtyři etapy nám umožňují s jistotou konstatovat, že semena, která dodáváme, odpovídají nejvyšším standardům a splňují všechny požadované stupně řízení s letícími barvami.

Ceny a ceny

Semena, která prodáváme, jsou široce uznávaná pro svou kvalitu a získala mnoho ocenění. Naše semena získala řadu zlatých medailí a vyznamenání za svou vysokou kvalitu. Svět květin byl také oceněn za svůj inovativní přístup.

Mezi tyto ceny patřily: TOP INOVACE (červen 2015), ZLATÁ MEDAILA NA MEZINÁRODNÍ VELETRHU POZNAN (2015), VEDOUCÍ KVALITA SPOTŘEBITELŮ (2014), FARMER ROKU (2014).

Kromě toho jsme také dva roky po sobě získali certifikát „IDEAL BUSINESS“.

Klíčení

Jsme odhodláni prodávat pouze semena nejvyšší kvality. Bereme-li v úvahu úsilí, které děláme denně, upozorňujeme také na to, že rostliny jsou živé organismy a jejich klíčivost a růst závisí na mnoha faktorech, jako je teplota, typ půdy, vlhkost a četnost jejich zavlažování, doba výsevu a podmínky, použití. hnojiv a přípravků na ochranu rostlin (pesticidů), jakož i povětrnostních a klimatických podmínek. Poskytujeme pomoc při sdílení přesných a aktuálních informací o pěstování a pěstování, nicméně nemůžeme nést žádnou odpovědnost za rostliny, které nebyly pěstovány v podmínkách vhodných pro daný druh.