• 19,900.00 din Norėdami gauti nemokamą pristatymą
  jums reikia įdėti minimalų užsakymą

Fainbow rožinė - veislės pasirinkimas; Kinija rožinė - 1100 sėklų - Dianthus chinensis - sėklos

Sena kaina: 328.33 din
213.33 din
Sutaupote: 115.00 din (35%)
Skatinimas baigiasi 2020-08-11
Skatinimas baigiasi
003528
Išparduota

„Fainbow“ rožinė (Dianthus chinensis) veislės atranka bus patraukli visiems mėgėjams, turintiems šiek tiek silpną, tačiau linksmą spalvingą vasaros gėlių komplektą. Pasirinkimas apima populiariausių rožinės spalvos veislių sėklų, turinčių vieną ir pusiau dvigubą žydėjimą. Augalai pasiekia nuo 10 iki 30 cm aukštį, sudaro gana kompaktiškus, pastatytus kuokelius, kurie žydi nuo liepos iki spalio. Gėlės yra 3 - 8 cm skersmens ir paima įvairius raudonos ir rožinės spalvos atspalvius su baltais ženklais. Paprastai jie yra dvigubi arba trispalviai, o žiedlapiuose yra dekoratyviniai taškai ir juostos.

Kinija rožinė, nes šis žydėjimo augalas yra paprastai vadinamas, gali būti auginamas kaip metinis augalas pasienyje arba konteineriuose už jos ribų. Sėklos sėjamos tiesiai pavasarį (balandžio antrą pusmetį) arba į šaltą karštą lovą (kovo mėn.). Čia siūlomos rūšys pageidauja, kad saulėtose vietose būtų dirva, pralaidi, ne per sausa. Jos stačias stiebus, kurie baigiasi žiedais, galima supjaustyti šviežioms puokštėms, nes jie ilgą laiką pasilieka vandens užpildytos vazos.

Kiekvienoje pakuotėje yra 0,5 g fainbow pin veislės atrankos sėklos. Auginimo instrukcijos ir sėklų išvežimo data įtrauktos į produkto informaciją.

 • Svoris: 0,5 g
 • Aukštis: 10 - 30 cm
 • Naudojimas: dekoratyvinės - sienos, kaip supjaustytos gėlės
 • Žydėjimo laikotarpis: liepos - spalio mėn
 • Augimo forma: kompaktiškas, stačias kuokštelis
 • Gėlių spalva: raudona, rožinė su baltais ženklais, dažnai dviguba arba trispalvė
 • Augalų forma: daugiamečiai, dažnai auginami kaip metiniai
 • Gėlių tipas: viengubas ir pusiau dvigubas
 • Svetainė: saulėta; drėgnas, pralaidus, ne per sausas dirvožemis


Maždaug 1100 sėklų (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - versle jau daugiau nei dešimtmetį, ir nuo pat pradžių mūsų gaminių kokybė buvo svarbiausia. Per metus mes pristatėme aukščiausios kokybės prekes dešimčiai tūkstančių klientų iš viso pasaulio. Jų pasitenkinimas įrodo, kad pasirinkome teisingą kelią.

Visoms mūsų parduodamoms sėkloms taikomi daugiapakopiai kokybės kontrolės patikrinimai ir tik tada jie yra kruopščiai supakuoti ir išsiųsti. Mūsų gaminiai buvo apdovanoti daugybe sertifikatų ir atitinka aukščiausius Europos Sąjungos standartus. Mūsų darbuotojai yra patyrę sodininkai, kurie mielai atsakys į kiekvieną jūsų klausimą.

Iš kur gaunamos mūsų sėklos?

Visos mūsų parduotuvėje parduodamos sėklos yra iš geriausių gamintojų iš visos Europos. Ilgalaikis bendradarbiavimas su jais sugebėjo sukurti tinkamiausias sandėliavimo ir išsiuntimo sąlygas, užtikrindami, kad visada gausite šviežių ir kruopščiai išbandytų sėklų partijų. Tarpininkų pašalinimas iš viso proceso ne tik leidžia mums išvengti pasenusių sėklų, kurios galėjo būti per ilgos, sandėlio lentynoje, bet taip pat užtikrina patraukliausią kainą aukščiausios kokybės produktams.

Kokybės kontrolės procesas

Visos mūsų sėklos turi atitikti keturių pakopų kokybės kontrolės procesą.

ONE ONE prasideda kruopščiai atrenkant tiekėjus. Tikrindami savo augalus, užsienio gamintojai neįtraukiami į kokybės kontrolės procesą. Augalai tikrinami visuose jų vystymosi etapuose: kai jie pradeda augti, žydėjimo metu ir pradėdami auginti vaisius (sėklas). Šiame etape svarbiausia yra užtikrinti tinkamą augalų išdėstymą. Dėl to galima užtikrinti pageidaujamų kiekvienos rūšies ar veislės morfologinių savybių, tokių kaip spalva, aukštis ir forma, savybes.

ANTRAŠTINĖ DALIS susideda iš išsamių patikros tyrimų laboratorijos sąlygomis. Naudodamiesi aukštos kvalifikacijos darbuotojais, mūsų tiekėjai kasmet atlieka daugiau nei 30 000 kokybės patikrinimų. Mūsų reikalavimus neatitinkančios sėklos yra technologiškai rafinuotos, įskaitant džiovinimą, valymą, atnaujinimą ir bandymus.

TREČIASIS etapas prasideda sėklų sėjimu pasirinktuose kontroliniuose sklypuose. Tokiu būdu gauname vertingą, tikslią informaciją apie jų daigumą, kuris turi būti išlaikytas tinkamu lygiu. Tuo pat metu šiame etape tikrinama kiekvienos rūšies veislės tapatybė.

STANDARTINIS KETURIS vyksta mūsų sandėliuose ir pašalinamos sėklos, kurios buvo laikomos per ilgai mūsų lentynose ir pakeičiamos naujomis partijomis. Kiekviena pakuotė yra antspauduojama unikaliu partijos numeriu, taip pat su paršavedėmis.

Visi keturi etapai kartu leidžia mums pasitikėti, kad pristatytos sėklos atitinka aukščiausius standartus ir baigė visus reikiamus kontrolės etapus su plaukiojančiomis spalvomis.

Prizai ir apdovanojimai

Mūsų parduodamos sėklos yra plačiai pripažintos jų kokybe ir laimėjo daugybę apdovanojimų. Mūsų sėklos laimėjo daugybę aukso medalių ir išskiria aukštą kokybę. Gėlių pasaulis taip pat buvo pagerbtas už novatorišką požiūrį.

Tarp šių apdovanojimų buvo: TOP INNOVACIJA (2015 m. Birželio mėn.), GOLD MEDAL POZNANO TARPTAUTINĖS FAIR (2015), VARTOTOJŲ KOKYBĖS VADOVAS (2014), METŲ ŪKININKAS (2014).

Be to, dvejus metus iš eilės taip pat buvo suteiktas „IDEAL BUSINESS“ sertifikatas.

Sėkmė

Esame įsipareigoję parduoti tik aukščiausios kokybės sėklas. Atsižvelgdami į kasdienines pastangas, atkreipkite dėmesį, kad augalai yra gyvi organizmai, o jų daigumas ir augimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip temperatūra, dirvožemio tipas, drėgmė ir dažnis, kada jie laistomi, sėjos laikas ir sąlygos, naudojimas trąšų ir augalų apsaugos priemonių (pesticidų), taip pat oro ir klimato sąlygų. Mes teikiame pagalbą dalijantis tikslią ir naujausią sėjos ir auginimo informaciją, tačiau negalime prisiimti atsakomybės už augalus, kurie nebuvo auginami tam tikroms rūšims tinkančiomis sąlygomis.