• 19,900.00 din Щоб отримати право на безкоштовну доставку
  потрібно розмістити мінімальне замовлення на

Фейнбоу рожевий - різноманітний вибір; Китай рожевий - 1100 насіння - Dianthus chinensis

Стара ціна: 328.33 din
213.33 din
Ви економите: 115.00 din (35%)
Акція завершується 2020-09-24
Акція завершується
003528
Немає у наявності

Різноманітний вибір Fainbow pink (Dianthus chinensis) сподобається всім любителям трохи приглушених, але весело барвистих квіткових композицій. У селекцію входять насіння найпопулярніших культиварів з рожево-рожевими квітками з одноразовим і напівдвох квітками. Рослини досягають висоти від 10 до 30 см, утворюючи досить компактні, прямостоячі пучки, які цвітуть з липня по жовтень. Квітки мають діаметр 3 - 8 см і приймають різні відтінки червоного і рожевого кольору з білими відтінками. Вони, як правило, двокольорові або триколорні і показують декоративні крапки і ряди на пелюстках.

Китайський рожевий, як це зазвичай називають квітуча рослина, можна вирощувати як однорічні рослини на кордоні або в контейнерах на вулиці. Насіння висівають безпосередньо навесні (друга половина квітня) або в прохолодний парник (березень). Види, що пропонуються тут, надають перевагу гумусним, проникним, не надто сухим грунтам на сонячних ділянках. Його прямі стебла, які закінчуються квітами, можуть бути розрізані для свіжих букетів, оскільки вони зберігають свій зовнішній вигляд у заповненій водою вазі протягом тривалого часу.

У кожній упаковці міститься 0,5 г насіння різнокольорового вибору безмертного штифта. Інструкції з вирощування та дата засівання включаються до інформації про продукт.

 • Вага: 0,5 г
 • Висота: 10 - 30 см
 • Використання: декоративні - кордони, як різана квітка
 • Термін цвітіння: липень - жовтень
 • Форма росту: компактні, прямостоячі пучки
 • Колір квітки: червоний, рожевий з білими мітками, часто двокольоровий або триколор
 • Форма рослинності: багаторічна, часто вирощується як однорічна
 • Тип квітки: одинарний і напівдужевий
 • Сайт: сонячний; Гумусний, проникний, не дуже сухий грунт


Приблизно 1100 насіння (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - вже більше десятиліття, і ми з самого початку робили першочерговим завданням якість нашої продукції. Протягом багатьох років ми поставляли товари найвищої якості десяткам тисяч клієнтів з усього світу. Їх задоволення доводить, що ми вибрали правильний шлях.

Всі насіння, які ми продаємо, підлягають багаторівневому контролю якості і тільки потім ретельно упаковуються і відправляються. Наші продукти отримали численні сертифікати і відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу. Наші співробітники є досвідченими садівниками, які з радістю відповідають на кожне ваше запитання.

Звідки походять наші насіння?

Всі насіння, що продаються в нашому магазині, походять від кращих виробників з усього Європейського Союзу. Завдяки багаторічній співпраці з ними ми змогли розробити найбільш адекватні умови зберігання та відправлення, гарантуючи, що ви завжди отримуєте свіжі та ретельно перевірені партії насіння. Виключення посередників з усього процесу не тільки дозволяє нам уникати відправлення застарілих насіння, які, можливо, лежать занадто довго на полиці складів, а також забезпечують найбільш привабливу ціну на продукцію найвищої якості.

Процес контролю якості

Всі наші насіння повинні пройти чотириступеневий процес контролю якості.

Перший етап починається з ретельного відбору постачальників. Потім ми продовжуємо контролювати свої культури, іноземні виробники не виключаються з процесу контролю якості. Рослини перевіряються на кожному етапі свого розвитку: коли вони починають рости, під час цвітіння і коли починають приносити плоди (насіння). На цьому етапі найважливішим є забезпечення правильного рознесення рослин. Завдяки цьому можна забезпечити отримання необхідних морфологічних характеристик кожного конкретного виду або сорту, наприклад кольору, висоти і форми.

Другий етап складається з детальних перевірочних випробувань в лабораторних умовах. Використовуючи високоякісне обладнання висококваліфікованим персоналом, наші постачальники щороку проводять більше 30 000 перевірок якості. Насіння, яке не відповідає нашим вимогам, підлягає технологічним процесам переробки, включаючи сушку, очищення, модернізацію та тестування знову.

Третій етап починається з посіву насіння в обраних контрольних ділянках. Таким чином ми отримуємо цінну, точну інформацію про їх проростання, яка повинна підтримуватися на належному рівні. Одночасно на цій стадії перевіряється сортова ідентичність кожного виду.

Четверта стадія відбувається на наших складах і складається з усунення насіння, які зберігалися занадто довго на наших полицях, і заміни їх новими партіями. Кожен пакет має штамп з унікальним номером партії, а також з датою висівання.

Всі чотири етапи комбіновані дозволяють нам з упевненістю заявити, що насіння, яке ми поставляємо, відповідає найвищим стандартам і завершило всі необхідні етапи контролю з розмахом.

Призи та нагороди

Насіння, яке ми продаємо, широко визнане за якість і завоювало безліч нагород. Наші насіння завоювали численні золоті медалі та відзнаки за їх високу якість. «Світ квітів» також був відзначений за його інноваційний підхід.

Серед цих нагород були: ТОП ІННОВАЦІЇ (червень 2015 р.), ЗОЛОТА МЕДАЛЬ НА МІЖНАРОДНОМУ ЯРМАРКІ ПОЗНАНУ (2015 р.), ЛІДЕР КІЛЬКОСТІ СПОЖИВАЧІВ (2014), ФЕРМЕР РІК (2014).

Крім того, ми також отримали сертифікат «IDEAL BUSINESS» два роки поспіль.

Проростання

Ми прагнемо продавати тільки насіння найвищої якості. Беручи до уваги зусилля, які ми робимо щодня, зверніть також увагу на те, що рослини є живими організмами, їх проростання і зростання залежить від багатьох факторів, таких як температура, тип ґрунту, вологість і частота, з якою їх поливають, час і умови посіву, використання добрив і засобів захисту рослин (пестицидів), а також погодних і кліматичних умов. Ми надаємо допомогу, надаючи точну та сучасну посівну та вирощувальну інформацію, однак ми не можемо нести ніякої відповідальності за рослини, які не вирощувалися в умовах, відповідних для даного виду.