• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku
-10%

Geranium Strong - vitamínová výživa pre balkónové rastliny - 30 ml -

Stará cena: 2.53
2.28
Ušetríte: 0.25 (10%)
Propagácia končí 2021-10-18
Propagácia končí
005893
Skladom
+

Geranium Strong patrí do série inovatívnych hnojív Agrecol®. Je určený na hnojenie pelargónie a iných populárnych rastlín balocny. Ponúka najlepšiu a najpohodlnejšiu metódu pestovania nádherných, hustých a nádherne sfarbených črepníkových rastlín.

Geranium Strong je tekuté hnojivo dostupné v praktickom aplikátore. Musíte len zapichnúť jeho hrot do hrnca a počkať, kým sa vyprázdni. Toto hnojivo pôsobí štyri týždne a priaznivo ovplyvňuje vzhľad rastlín aj ich koreňový systém. Zaručuje bohaté a dlhodobé kvitnutie, ale naše hnojivo ovplyvňuje aj vzhľad a veľkosť lístia. Vďaka pravidelnému používaniu uvedených produktov sa rastliny stávajú odolnejšie voči nižším teplotám a iným nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Je to štandardný vodný roztok hnojiva NPK (dusík-fosfor-draslík). Nedostatky týchto troch prvkov zvyčajne zle ovplyvňujú stav rastlín a pravidelné používanie Geranium Strong sa ukazuje ako najlepšia možná metóda vylepšenia ich vzhľadu.

Jeden aplikátor obsahuje 30 ml vitamínovej živiny. V informácii o balíčku tiež nájdete dátum minimálnej trvanlivosti a pokyny na použitie.

Metóda aplikácie:
Aplikujte každý mesiac jeden aplikátor na rastlinu.