Populárny produkt Tento produkt bol naposledy zakúpený pred 17 minútou.
  • 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku
-10%

Green Energy - hnojivo pre zelené rastliny v praktickom dávkovači - Target - 35 ml -

Stará cena: 2.33
2.10
Ušetríte: 0.23 (10%)
Propagácia končí 2021-10-18
Propagácia končí
019945
Nie je na sklade

Hnojivo Green Energy pre zelené rastliny v praktickom dávkovači je viaczložkové minerálne hnojivo, ktoré obsahuje široký výber mikroelementov. Ampulka pripravená na použitie obsahuje inovatívnu formu výživy rastlín. Jeden aplikátor pracuje 4 týždne a poskytuje rastline celú sadu výživných látok. Správne vyvážené zloženie hnojiva má veľký vplyv na všeobecný stav a vitalitu zelených rastlín. Ďalej bol prípravok obohatený o jedinečný metabolický aktivátor. Uvedená zložka je zodpovedná za rýchle a ľahké vstrebávanie živín. Posilňuje koreňový systém, ktorý, keď je silný a dobre vyvinutý, lepšie vyživuje rastlinu.

Hnojivo je venované zeleným rastlinám s ozdobnými listami. Jeden dávkovač je určený pre jednu rastlinu. Vyživuje rastlinu mesiac po tom, čo ju zapichnete do zeme vedľa rastliny.

Ampulky Green Energy je možné používať počas celej sezóny - od marca do októbra. Tento druh hnojenia patrí k najefektívnejším a najpohodlnejším metódam aplikácie. Univerzálny prípravok je vhodný pre všetky druhy zelených okrasných rastlín. Aktívne živiny cirkulujú v rastline 4 týždne a pôsobia na ňu ešte dlhšiu dobu. Výživné účinky na rastliny sú viditeľné takmer okamžite a zaručujú nádherný, zdravý vzhľad a svieže zelené listy.

Uvedená cena platí pre jedno hnojivo pre zelené rastliny Green Energy v praktickom dávkovači od spoločnosti Target.