Gübreler sekmeleri

Gübre tabletleri, en yeni saksı bitkisi gübreleme çözümleri arasında en pratik olanlara aittir. Daha önce balık tutmada kullanılmışlardı, ancak ev bitkileri sevenler arasında giderek daha fazla popülerlik kazanıyorlardı. Çözünür tablet formundaki konsantre çok bileşenli mineral gübre, bir bitkinin düzgün bir şekilde gelişmesi için ihtiyaç duyduğu her şeyi içerir. Paketten sadece bir parça çıkarmanız, toprağa bastırmanız yeterlidir - hepsi bu! Sofra her sulamadan sonra yavaş yavaş çözülecek ve toprağı gerekli tüm besinlerle zenginleştirecektir. Sunulan ürünün bir sekmesi bitkiyi neredeyse altı ay boyunca besleyecektir!

Rahat ve hızlı saksı çiçeği bakım yöntemleri arıyorsanız, doğru yere geldiniz: gübre sekmesi kategorisinde üstün kaliteli ürünler sunuyoruz. Orkidelerinizle ilgilenirken kullandığınız popüler çubuklar ve sivri uçlar için harika bir alternatif sunarlar. Sekmeler, iyi bir fiyat-değer oranı ve rekor kıran verimlilik anlamına gelir. Bunları deneyin ve herhangi bir ek onaya ihtiyacınız olmayacak. Süs yaprakları olan bitkiler, çiçekler ve haşereler ve hastalıklar tarafından zayıflatılmış bitkiler için, diğer ürünler arasında Vitaminli Biopon Gübre Sekmelerini öneriyoruz.

Bu kategoride sunulan ürünler besin oranları bakımından farklılık gösterir ve bu nedenle belirli bitki gruplarının özel gereksinimlerini karşılayabilir. Biopon Gübre Tabletleri daha yüksek bitki canlılığı (B vitamini içeriği sayesinde kök gelişimini teşvik eder), güzel yapraklar ve bol çiçeklenme sağlar. Hepsini deneyin!

Çevrimiçi bahçe mağazamız, uygun fiyatlarla süper verimli, uzun ömürlü gübre tabletleri sunar. Kapınıza kadar ucuz eve teslimatı seçin ve evden çıkmadan üstün kaliteli ürünler satın alın. Sizi Gübreler kategorisindeki diğer ürünlere göz atmaya davet ediyoruz. Bahçe Tohumları Pazarımızda her zaman ihtiyaç duyduğunuz ürünleri bulacaksınız. Kendiniz görün ve memnun müşterilerimizin saflarına katılın!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor