• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse
-10%

Help Plant Cu - suurendab taime resistentsust patogeenide, lehtede ja võrsete nekroosi suhtes - Sumin® - 20 ml -

Vana hind: 3.33
3.00
Säästad: 0.33 (10%)
Edendamine lõpeb 2021-10-22
Edendamine lõpeb
015105
In stock
+

Help Plant Cu preparaat, mis suurendab taime resistentsust haigustekitajate, lehtede ja võrsete nekroosi vastu Sumin®-ist - 20 ml - on toode, mille uuenduslik koostis on mõeldud taimede vase puuduste kõrvaldamiseks hädaolukordades ja ettevaatusabinõuna. Vask on vundament paljudele taimeensüümidele, mis vastutavad põllukultuuride kasvatamiseks ja saagiks vajalike toitainete sünteesi eest. See erakordselt oluline mikroelement aitab taimedel luua tervislikke kudesid ja toota C-vitamiini. Selle komponendi puudus põhjustab füsioloogilisi haigusi, näiteks lehtede ja võrsete nekroosi ning muudab nõrgenenud taimed seente ja bakterite patogeenide suhtes haavatavamaks. Abi Plant Cu tutvustab vaske kergesti kättesaadaval kujul. Kaks hooldust hooaja jooksul võimaldavad teil täielikult täita vaskvaegusi ja suurendada oluliselt töödeldud taimede vastupanuvõimet haigustele. Esitatud preparaadi kasutamine stimuleerib taimede kasvu ja toetab tervislike puuviljade rohket tootmist. See toode sobib peaaegu kõigile põllul ja kasvuhoonetes kasvavatele köögiviljadele, kõigile viljapuuaiapuudele ja dekoratiivtaimedele, millel on suur vasevajadus.

Koostis (% m / m): vees lahustuv vask (6 000%), EDTA-kelaadiga vask (0,140%), tsitraatkompleksne vask (5,860%)

Pakend sisaldab 20 ml preparaati Help Plant Cu, mis suurendab taime resistentsust patogeenide, lehtede ja võrsete nekroosi suhtes. See on originaalne Sumin® toode.

Avamaal ja kasvuhoonetes kasvatatud köögiviljad - kasutatakse ennetava ravina või pärast esimeste puudusnähtude ilmnemist 2–3 tolmuringi iga 10–14 päeva tagant. Kandke 1–2 ml 0,2–0,3 liitris vees lahustatud toodet 10 m2 kohta
Viljapuud ja -põõsad - 2–3 ml toodet lahustatuna 0,4–1 liitris vees 10 m2 kohta
Muu (ilutaimed ja muud liigid, mis vajavad palju vaske) - 0,5 ml toodet lahustatuna 0,1 liitris vees 10 m2 kohta