• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku
-10%

Hnojivo pre domáce a balkónové rastliny - „Bujne Kwitnienie“ (Hojne kvitnúce) - Target® - 10 ml -

Stará cena: 2.27
2.04
Ušetríte: 0.23 (10%)
Propagácia končí 2021-10-27
Propagácia končí
009379
Skladom
+

Hnojivo pre domáce a balkónové rastliny - „Bujne Kwitnienie“ (Abundant Blooming) - od spoločnosti Target®, ponúkané v 10 ml balení, je dokonalým riešením pre všetky kvitnúce domáce a balkónové rastliny. Kvitnú dlho a bohato, iba ak im dodáte správne množstvo výživných látok. Fosfor obzvlášť silno ovplyvňuje rýchlosť vývoja a počet kvetov. Dôležitý je aj obsah draslíka, ktorý stimuluje produkciu a vývoj púčikov. Rastliny kŕmené týmito prvkami budú rásť zdravé a bujne kvitnú a ich kvety budú oslňovať živými farbami.

Prezentované hnojivo je dostupné vo forme koncentrátu, ktorý je potrebné pred aplikáciou rozpustiť vo vode. Jedno balenie umožňuje pripraviť 10 litrov roztoku pripraveného na použitie. Zalievajte rastliny prípravkom každý týždeň alebo štrnásť dní v období najintenzívnejšieho rastu. Odporúčame používať od apríla do septembra. Rastliny pravidelne kŕmené týmto produktom budú rásť zdravé a budú bohato kvitnúť. Stanú sa a zostanú skvelou ozdobou vášho domova alebo balkóna. Vy a vaši hostia sa budete môcť dlho tešiť z ich krásnych kvetov.

Balenie obsahuje 10 ml hnojiva pre domáce a balkónové rastliny „Bujne Kwitnienie“ (Abundant Blooming) od spoločnosti Target®, ako aj dátum minimálnej trvanlivosti a podrobný návod na použitie.