• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku
-10%

Hnojivo pre kvetinové rastliny Flower Energy v praktickom aplikátore - Target - 35 ml -

Stará cena: 2.33
2.10
Ušetríte: 0.23 (10%)
Propagácia končí 2021-10-18
Propagácia končí
019946
Skladom
+

Hnojivo pre kvetinové rastliny Flower Energy v praktickom aplikátore je inovatívny produkt, ktorý obsahuje kompletnú sadu základných doplnkových živín. Dodáva rastlinám minerály, ktoré sú potrebné pre zdravý rast a bezchybný vzhľad. Dlhodobá prevádzka ampulky zaručuje vyvážené a postupné hnojenie. Hlavná výhoda produktu spočíva v extra látke, ktorú produkt obsahuje. Metabolický aktivátor umožňuje rastlinám rýchlo vstrebávať živiny a využívať ich efektívnejšie. Správne napájaný koreňový systém funguje efektívnejšie. Živiny sú distribuované rovnomerne a pri podobnom nasýtení sa dostanú do každého kúta rastliny. Predložený aplikátor sa ľahko používa. Samozatváracia nádoba musí byť zapichnutá iba do pôdy v kvetináči.

Hnojivo Flower Energy je určené pre kvitnúce rastliny, ako už naznačuje jeho názov. Inovatívna forma prípravku zaisťuje bohatý rast, dlhé a bujné kvitnutie a mimoriadnu intenzitu farieb kvetov a listov. Zlepšuje vitalitu rastlín, ich celkový stav a zdravie.

Na každú rastlinu použite jeden aplikátor. Živí rastlinu postupným uvoľňovaním kvapaliny po dobu jedného mesiaca.

Ampulky Flower Energy by sa mali používať celú sezónu, od marca do septembra. Je to jedna z najpohodlnejších a najľahšie použiteľných foriem hnojenia. Produkt, ktorý tu ponúkame, je univerzálny a je možné ho použiť na všetky druhy a odrody kvitnúcich zelených rastlín. Jeho účinné látky sa dodávajú do rastlinných tkanív po dobu štyroch týždňov, čo zaručuje dlhodobé účinky. Toto hnojivo účinne vyživuje rastliny a zaisťuje ich vynikajúci, zdravý vzhľad a šťavnatú zelenú farbu listov.

Cena platí za jednu ampulku hnojiva Flower Energy od Target.