• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Hnojivo pre orchidey vo forme praktického aplikátora - Substral® -

Stará cena: 2.20
1.98
Ušetríte: 0.22 (10%)
Propagácia končí 2021-10-18
Propagácia končí
011604
Skladom
+

Hnojivo pre orchidey vo forme praktického aplikátora od firmy Substral® ponúka vynikajúci spôsob starostlivosti o vaše rastliny v efektívnej a profesionálnej podobe. Orchidey by rástli zdravé a bohato by kvitli, ak by ste sa postarali o správne hnojenie. Starostlivo vybrané ingrediencie uspokoja potreby všetkých rastlín. Zlepšujú ich stav, posilňujú korene a umožňujú im bujaro a dlho kvitnúť. Vďaka uvedenému produktu vás tieto nádherné kvety potešia svojimi kvetmi a dlho zdobia váš domov.

Táto rastlinná potrava sa dokonale hodí pre všetky odrody a kultivary orchideí. Je k dispozícii vo forme praktického aplikátora - táto forma sa ukazuje ako mimoriadne pohodlná, pretože už sa nemusíte báť odmerať správnu dávku hnojiva. Aplikátor dodá rastlinám správne množstvo výživných látok a bude to robiť dlho. Naše hnojivo rýchlo zvýši ich vzhľad, posilní ich korene a pozitívne ovplyvní zafarbenie kvetov a listov.

Balenie obsahuje 1 balenie hnojiva na orchidey od firmy Substral® vo forme praktického aplikátora, dátum spotreby a podrobný návod na použitie.

Metóda aplikácie:

Aplikácia na pôdu: 1 aplikátor = 1 rastlina. Pred oplodnením rastliny sa uistite, že je vlhká pôda. Odrežte hrot aplikátora, stlačte aplikátor, aby ste aktivovali kvapkanie, a koniec jemne zatlačte do pôdy. Vyberte prázdny aplikátor. Produkt zostáva aktívny až 4 týždne. Ďalší aplikátor použite po 4 až 8 týždňoch.

Aplikácia na list: pridajte obsah aplikátora do 50-70 ml vody a nastriekajte ho na listy.