Populárny produkt Tento produkt bol naposledy zakúpený pred 23 minútou.
  • 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku
-10%

Hnojivo pre palmy, juku a dracaenu - Agrecol® - 350 ml -

Stará cena: 3.27
2.94
Ušetríte: 0.33 (10%)
Propagácia končí 2021-10-18
Propagácia končí
000348
Skladom
+

Týmto predstavujeme vysoko kvalitné tekuté viaczložkové organické minerálne hnojivo určené na doplnenie všetkých paliem, yuccas a dracaenas. Starostlivo zvolené množstvá dusíka (N) - 1%, fosforu (P₂O₅) - 0,5% a draslíka (K₂O) - 1% s prímesou mikroživín plne zodpovedajú potrebám vyššie uvedených rastlín. Vyniká účinnosťou, okamžitými výsledkami a dlhotrvajúcou činnosťou. Je tiež efektívny a mimoriadne bezpečný pre životné prostredie.

Aplikácia: počas polievania rozpustená vo vode v pomere 2 čiapky (35 ml) hnojiva na 1 liter vody, každé dva až tri týždne. Hnojte rastliny raz mesačne od novembra do februára.

Pokyny pre skladovanie: pri teplotách od 0 do + 30 ° C v pôvodnom, tesne uzavretom obale na mieste neprístupnom pre deti.

Bezpečnostné opatrenia: Neskladujte v blízkosti potravín alebo krmív. Nejedia. Ihneď po náhodnom požití produktu kontaktujte lekára. V prípade zasiahnutia očí si oči dôkladne vypláchnite čistou vlažnou vodou.

Každé balenie obsahuje návod na použitie, s dátumom výroby a dátumom minimálnej trvanlivosti jasne uvedeným v informácii o produkte.

Objem: 350 ml.

  • Objem: 350 ml