• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu
-10%

Iekštelpu mini siltumnīca, sējmašīna - Respana Table Greenhouse - antracīta pelēka -

Old price: 16.74
15.06
Jūsu ietaupījums: 1.67 (10%)
Reklāma beidzas 2021-10-22
Reklāma beidzas
016348
Noliktavā
+

Iekštelpu mini siltumnīca "Respana Table Greenhouse" ir moderna sēklu gultas versija. Pateicoties šim uzticamajam produktam, mājās varēsiet viegli izaudzēt savu iecienīto dārzeņu un ziedu stādus. Tas ļauj jums izveidot optimālus attīstības apstākļus jaunajiem augiem, kuri ir jutīgi pret zemu temperatūru un ūdens trūkumu. Tas ir ideāli piemērots arī visu sezonu garšaugu, salātu maisījumu, kas audzēti jaunām lapām, un mikrozaļumu sēšanai visu sezonu.

Respana sērijas sēklu paplāte ir produkts, kas patiks visprasīgākajiem estētiem. Cietais materiāls ar satīna apdari izskatās labi un tam ir patīkams pieskāriens. Šī mini siltumnīca ir sadalīta divās daļās. Tas sastāv no dziļāka trauka ar atverēm un apakštase / paplātes. Sānos ir ergonomiski rokturi, kas paredzēti siltumnīcas ērtai pārvietošanai. Apakšā esošo urbumu izvietojums un izmērs garantē efektīvu liekā ūdens noņemšanu. Stādi tādā veidā tiek pasargāti no sakņu puves un pelējuma un citām sēnīšu slimībām.

Augstā apdares kvalitāte apvienojumā ar funkcionalitāti ļauj ievietot sēšanas paplāti centrālajā vietā. To var pakļaut virtuvē vai pie viesistabas atvilktnes skapja. Tas nekādā veidā nepasliktinās šos interjerus. Šo mini siltumnīcu četras pieejamās krāsas ļauj jums izvēlēties vispiemērotāko.

Izmēri: 40 x 26 x 19 cm

Krāsa: antracīta pelēka