• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Kaktusų puodai

Kaktusų puodai yra būtini aksesuarai kiekvieno sultingo meilužio arsenale. Šioje pakategorėje siūlomi augalų konteineriai ne tik paryškins jūsų augalų grožį, bet ir suteiks jiems optimalias vystymosi bei vegetacijos sąlygas dėl jų formos ir ypatingų savybių.

Tvirti, tvirtų žinomų Lenkijos gamintojų kaktusų puodai, pagaminti iš aukščiausios kokybės plastiko, jūsų laukia mūsų parduotuvėje. Mes, be kitų, rekomenduojame 24,5 cm vyšninės raudonos spalvos kaktusų puodą iš „Form-Plastic“, kuriame tilps keli mažesni augalai, taigi galėsite sukurti savo unikalią kompoziciją. Jei jums reikia didesnio konteinerio, 31,6 cm „Terra“ kaktusų sodinukas iš „Prosperplast“ yra paruoštas jūsų tarnybai. Šis produktas parduodamas su tinkama lėkštute / padėkliuku. Šis sodintuvas taip pat turi specialų įdubą apačioje, kuris leistų laistyti sukulentus, nesušlapinant dirvožemio. Tokiu būdu jūs užtikrinsite savo augalų augimo sąlygas, panašias į tas, su kuriomis jie susiduria gamtoje. Tai tikrai pasirodys pelninga investicija!

Atidžiau pažvelkite ir į kitus mūsų gaminius. Geriausius kaktusų ir kitų namų augalų vazonus ir sodinukus gausite čia pat, mūsų internetiniame sodo turguje. Mes siūlome geriausias įmanomas aukščiausio lygio produktų kainas. Čia nerasite pigaus puodo, pagaminto iš trapaus plastiko. Mes raginame jus pasinaudoti nemokamo pristatymo galimybe. Sutaupysite laiko ir pinigų - eikite ir žiūrėkite patys!