• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku
-10%

Kaktus Strong - kaktusová vitamínová živina - 30 ml -

Stará cena: 2.53
2.28
Ušetríte: 0.25 (10%)
Propagácia končí 2021-10-18
Propagácia končí
005837
Skladom
+

Kaktus Strong je vitamínová živina od spoločnosti Agrecol®. Poskytuje najlepšiu metódu hnojenia kaktusov a sukulentov a umožňuje vám dlhodobo udržiavať ich dobrý stav. Táto živina je mimoriadne ľahko použiteľná a môže sa používať po celý rok.

Kaktus Strong je tekuté hnojivo dostupné v špeciálnom aplikátore. Pre pohodlné použitie je všeobecne cenený, pretože stačí vložiť aplikátor do pôdy. Vďaka dávkovaču by živina pomaly vsiakla do pôdy v kvetináči a neustále hnojila rastlinu. Použitie hnojiva zaisťuje silnejší rast rastlín. Pravidelná aplikácia výrazne zvyšuje pravdepodobnosť kvitnutia kaktusov. Rastliny budú vo viditeľne lepšom stave a budú vykazovať vyššiu odolnosť proti chorobám a škodcom.

Táto živina je vodný roztok hnojiva NPK (dusík-fosfor-draslík). Jeho obsah bol starostlivo vybraný tak, aby čo najlepšie vyhovoval potrebám kaktusu a šťavnatej výživy.

Každý aplikátor obsahuje 30 ml tekutého hnojiva, čo je množstvo postačujúce na 4 týždne hnojenia. Dátum minimálnej trvanlivosti a pokyny na použitie sú vytlačené na obale.