• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Kaktusepotid

Kaktusepotid on olulised lisad iga mahlaka väljavalitu arsenalis. Selles alamkategoorias pakutavad taimekonteinerid mitte ainult ei rõhuta teie taimede ilu, vaid pakuvad neile tänu nende vormile ja eripäradele ka optimaalseid arengu- ja taimestiku tingimusi.

Meie kaupluses ootavad teid kõrgekvaliteedilisest plastist valmistatud vastupidavad, vastupidavad kaktusepotid tuntud Poola tootjatelt. Soovitame muu hulgas Form-Plastici 24,5 cm kirsipunase kaktusepoti, mis mahutab mitu väiksemat taime, võimaldades teil seega luua oma ainulaadse kompositsiooni. Kui vajate suuremat konteinerit, seisab teie teenistuses valmis Prosperplasti 31,6 cm pikkune kaktusteistik Terra. Seda toodet müüakse koos vastava taldriku / alusega. Selle istutusmasina põhjas on ka spetsiaalne taane, mis võimaldaks teil sukulente joota ilma mulda niisutamata. Nii tagate oma taimede kasvutingimused, mis on sarnased nendega, millega nad looduses kokku puutuvad. See osutub kindlasti kasumlikuks investeeringuks!

Vaadake lähemalt ka meie teisi tooteid. Parimad kaktuste ja muude kodutaimede potid ja istutajad saate siit, meie veebiaiaturult. Pakume parimate võimalike hindadega tipptasemel tooteid. Siit ei leia odavast potist, mis on valmistatud habras plastist. Soovitame teil kasutada meie tasuta kohaletoimetamise võimalust. Säästad aega ja raha - mine ja vaata ise!