• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Květináče pro kaktusy

Kaktusové hrnce jsou nezbytným doplňkem každého arzenálu sukulentního milence. Nádoby na rostliny nabízené v této podkategorii podtrhnou nejen krásu vašich rostlin, ale díky své formě a zvláštnostem jim také poskytnou optimální vývojové a vegetační podmínky.

V našem obchodě na vás čekají odolné kaktusové květináče od renomovaných polských výrobců, vyrobené z prvotřídního plastu. Doporučujeme mimo jiné 24,5 cm třešňový kaktusový hrnec z Form-Plastic, který pojme několik menších rostlin, což vám umožní vytvořit si vlastní jedinečnou kompozici. Pokud potřebujete větší nádobu, bude k vašim službám připraven výsadbový kaktus „Terra“ 31,6 cm od firmy Prosperplast. Tento produkt se prodává s odpovídajícím talířkem / podnosem. Tento secí stroj má také speciální odsazení ve spodní části, které vám umožní zalévat sukulenty bez zvlhčení půdy. Tímto způsobem zajistíte, že vaše rostliny budou pěstovat podobné podmínky, jaké mají ve volné přírodě. To se určitě ukáže jako výnosná investice!

Podívejte se také blíže na naše další produkty. Nejlepší hrnce a květináče pro kaktusy a jiné domácí rostliny získáte přímo zde, na našem online zahradním trhu. Nabízíme nejlepší možné ceny pro špičkové produkty. Zde nenajdete levný hrnec vyrobený z křehkého plastu. Doporučujeme vám využít naší možnosti bezplatného doručení. Ušetříte čas a peníze - pokračujte a přesvědčte se sami!