• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Kaktusu podi

Kaktusu podi ir būtisks aksesuārs ikviena sukulentu cienītāja arsenālā. Šajā apakškategorijā piedāvātie augu konteineri ne tikai pasvītros jūsu augu skaistumu, bet arī nodrošinās tiem optimālus attīstības un veģetācijas apstākļus, pateicoties to formai un īpašajām iezīmēm.

Izturīgi, izturīgi kaktusu podi no slaveniem Polijas ražotājiem, kas izgatavoti no augstākās kvalitātes plastmasas, jūs gaida mūsu veikalā. Cita starpā mēs iesakām 24,5 cm garu ķiršu sarkano kaktusu podu no Form-Plastic, kurā atradīsies vairāki mazāki augi, tādējādi ļaujot jums izveidot savu unikālo kompozīciju. Ja jums nepieciešams lielāks konteiners, 31,6 cm garais “Terra” kaktusu stādītājs no Prosperplast ir gatavs jūsu rīcībā. Šis produkts tiek pārdots ar atbilstošu apakštase / paplāti. Šim stādītājam apakšā ir arī īpašs iegriezums, kas ļaus jums laist sukulentus, nesamitrinot augsni. Tādā veidā jūs nodrošināsit augiem augšanas apstākļus, kas ir līdzīgi tiem, ar kuriem viņi saskaras savvaļā. Tas noteikti izrādīsies rentabls ieguldījums!

Sīkāk apskatiet arī citus mūsu produktus. Jūs iegūsit labākos kaktusu un citu mājas augu podus un stādītājus tieši šeit, mūsu tiešsaistes dārza tirgū. Mēs piedāvājam vislabākās iespējamās cenas vismodernākajiem izstrādājumiem. Šeit neatradīsit lētu podu, kas izgatavots no trauslas plastmasas. Mēs iesakām jums izmantot mūsu bezmaksas piegādes iespēju. Jūs ietaupīsit laiku un naudu - dodieties tālāk un pārliecinieties!