• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Küünla- ja vaasialused ning kandikud

Kategooriasse Küünla- ja vaasialused ning kandikud kuuluvad kõik need tarvikud, mis kaunistavad hauakivi ja haua, kuid eelkõige kaitsevad seda mustuse ja kahjustuste eest. Küünaldest tilkuvat steariini on raske eemaldada ilma kivi nühkimata ja võimaliku kriimustuseta. See puudutab kõige rohkem terrazzo peakive. Erinevad värvid ja kujud elegantsed alustassid ja kandikud vabastavad teid tülikatest puhastushaudadest kuivatatud steariinist ja vahast.

Pakume käesolevaga tooteid, mida tarnivad tuntud kaubamärgid, mis tunnevad meie klientide usaldust. Seetõttu leiate meie sortimendist laia valikut Lamela küünlaaluseid. Need on valmistatud vastupidavast plastikust ja on seetõttu ilmastikukindlad, ei purune ega deformeeru kõrge temperatuuriga kokkupuutel. Võite valida näiteks ovaalse 40- või 44-cm alustassi, kuhu mahub mitu keskmise suurusega mälestusküünalt.

Kutsume teid lisateavet küünla- ja vaasialuste ning kandikute valiku kohta. Need premium klassi tooted on koheselt saadaval meie veebipoes - peate need lisama ainult virtuaalsesse ostukorvi. Säästke meiega raha tänu taskukohastele hindadele!