Popular product: This product was last bought 10 hour ago.
  • 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Ľadový šalát "Veľké jazerá 118" - tmavo zelené listy - 1200 semien - Lactuca sativa L. - semená

Stará cena: 2.49
1.86
Ušetríte: 0.62 (25%)
Propagácia končí 2020-01-27
Propagácia končí
008952
Skladom
+

Ľadový šalát "Veľké jazerá 118" (Lactuca sativa) je tmavozelená odroda neskorého hlávkového šalátu, ktorá dosahuje zrelosť plodín približne do 80 dní po svine. Pravidelné, bohaté plodiny sú ochrannou známkou tohto kultivaru. "Veľké jazerá 118" šalát vyniká skvelým vzhľadom a vysokou kvalitou. Vyrába veľmi veľké hlavy, ktoré môžu vážiť až 1,2 kg. Využívajú atraktívny, okrúhly tvar, tmavozelenú farbu a pozostávajú z husto zabalených, mierne zvrásnených a vlnitých listov. Sú chrumkavé, šťavnaté a majú jemnú, mierne sladkú chuť. Tento šalát je nielen chutný, ale obsahuje aj vitamíny A a C, ako aj vitamíny B a mnohé minerály.

Ľadový šalát sa pestuje ako z priamej prasnice, tak zo sadeníc. Produkcia sadeníc začína na začiatku marca pod krytom, zatiaľ čo semená sa vysievajú na zem od apríla do júna najneskôr. Ak chcete mať stále zásoby čerstvých hláv hlávkového šalátu, zasejte semená každé dva až tri týždne. Šalát rastie najlepšie vo svetlých pôdach, ktoré sú bohaté na humus a živiny a sú dostatočne vlhké. Kultivácia by mala prebiehať v odstupe 35-40 x 35-40 cm. Už prvé lahodné a chrumkavé hlavy sa môžu zbierať už v polovici júna.

Každé balenie obsahuje 1 g tmavozeleného ľadového šalátu "Great Lakes 118". Informácie o balíku obsahujú rastúcu príručku a dátum zaslania.

  • Hmotnosť: 1 g
  • Použitie: priama spotreba
  • Čas zberu: 80 dní po svine, najskôr v polovici júna
  • Forma rastu: hlavy
  • Lístie: tmavo zelené, mierne pokrčené, vlnité listy
  • Miesto: ľahká, humózna, vlhká pôda bohatá na živiny


Približne 1200 semien (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - podniká už viac ako desaťročie a od samého začiatku sme urobili z kvality našich výrobkov najvyššiu prioritu. V priebehu rokov sme dodávali najkvalitnejší tovar desiatkam tisíc zákazníkov z celého sveta. Ich spokojnosť dokazuje, že sme si vybrali správnu cestu.

Všetky semená, ktoré predávame, podliehajú viacstupňovým kontrolám kontroly kvality a až potom sú starostlivo zabalené a odoslané. Naše výrobky získali mnoho certifikátov a spĺňajú najvyššie štandardy Európskej únie. Naši zamestnanci sú skúsení záhradníci, ktorí sú ochotní odpovedať na každú vašu otázku.

Odkiaľ pochádzajú naše semená?

Všetky semená predávané v našom obchode pochádzajú od najlepších výrobcov z celej Európskej únie. Vďaka dlhodobej spolupráci s nimi sme dokázali vyvinúť najvhodnejšie skladovacie a expedičné podmienky, ktoré zaručujú, že vždy dostanete čerstvé a starostlivo testované šarže semien. Vylúčenie sprostredkovateľov z celého procesu nám nielenže umožňuje vyhnúť sa zasielaniu zastaraných semien, ktoré by mohli ležať príliš dlho na skladovej polici, ale aj zabezpečiť najatraktívnejšiu cenu za výrobky najvyššej kvality.

Proces kontroly kvality

Všetky naše semená musia prejsť štvorstupňovým procesom kontroly kvality.

FÁZA ONE začína opatrným výberom dodávateľov. Následne kontrolujeme ich plodiny, zahraniční výrobcovia nie sú vylúčení z procesu kontroly kvality. Rastliny sa kontrolujú v každom štádiu vývoja: keď začínajú rásť, počas kvitnutia a keď začínajú prinášať ovocie (semená). V tomto štádiu je najdôležitejšie zabezpečiť správne rozmiestnenie rastlín. Vďaka tomu je možné zabezpečiť požadované morfologické charakteristiky jednotlivých druhov alebo odrôd, ako je farba, výška a tvar.

FÁZA DVA pozostáva z podrobných overovacích testov v laboratórnych podmienkach. S využitím najkvalitnejších zariadení vysokokvalifikovaných pracovníkov vykonávajú naši dodávatelia ročne viac ako 30 000 kontrol kvality. Semená, ktoré nespĺňajú naše požiadavky, podliehajú technologickým procesom rafinácie, vrátane opätovného sušenia, čistenia, modernizácie a testovania.

Tretia fáza začína siatím semien na vybraných kontrolných plochách. Takto získavame cenné, presné informácie o ich klíčivosti, ktoré musia byť udržiavané na primeranej úrovni. V tomto štádiu sa zároveň kontroluje odrodová identita každého druhu.

ŠTVRTÁ ŠTVRTÁ sa koná v našich skladoch a pozostáva z odstránenia semien, ktoré boli na našich poliach skladované príliš dlho a nahradené novými šaržami. Každé balenie je opečiatkované jedinečným číslom šarže a tiež dátumom zasiatia.

Všetky štyri stupne nám umožňujú s istotou konštatovať, že dodávané semená spĺňajú najvyššie štandardy a dokončili všetky požadované kontrolné stupne s lietajúcimi farbami.

Ceny a ocenenia

Semená, ktoré predávame, sú všeobecne uznávané pre svoju kvalitu a získali mnoho ocenení. Naše semená získali mnoho zlatých medailí a vyznamenaní za vysokú kvalitu. Svet kvetov bol tiež ocenený za inovatívny prístup.

Medzi týmito oceneniami boli: TOP INOVÁCIA (jún 2015), ZLATÁ MEDAILA NA MEDZINÁRODNEJ VEĽTRHU POZNAN (2015), LEADER SPOTREBITEĽOV KVALITY (2014), POĽNOHOSPODÁRSTVO ROKA (2014).

Okrem toho sme už dva roky po sebe získali certifikát „IDEAL BUSINESS“.

klíčenie

Sme odhodlaní predávať iba tie najkvalitnejšie semená. Berúc do úvahy úsilie, ktoré robíme každý deň, všimnite si tiež, že rastliny sú živé organizmy a ich klíčivosť a rast závisí od mnohých faktorov, ako je teplota, typ pôdy, vlhkosť a frekvencia, s akou sú napojené, čas a podmienky výsevu, použitie. hnojív a prípravkov na ochranu rastlín (pesticídov), ako aj poveternostných a klimatických podmienok. Poskytujeme pomoc zdieľaním presných a aktuálnych informácií o výseve a pestovaní, avšak nemôžeme niesť žiadnu zodpovednosť za rastliny, ktoré neboli kultivované v podmienkach vhodných pre daný druh.

Súvisiace produkty

-25%
3.43 4.57
Propagácia končí
-25%
2.11 2.81
Propagácia končí
-40%
3.36 5.61
Propagácia končí
3.43 4.57
Propagácia končí
-25%
2.05 2.73
Propagácia končí
-25%
3.70 4.94
Propagácia končí
3.43 4.57
Propagácia končí