• £130.00 Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Ledový salát "Velká jezera 118" - tmavě zelené listy - 1200 semen - Lactuca sativa L. - semena

Stará cena: £2.65
£1.72
Ušetříte: £0.93 (35%)
Propagace končí 2020-09-27
Propagace končí
008952
Na skladě
+

Ledový salát "Velká jezera 118" (Lactuca sativa) je tmavě zelená odrůda pozdního hlávkového salátu, která dosahuje zralosti plodin přibližně 80 dní po zasetí. Pravidelné, bohaté plodiny jsou ochrannou známkou tohoto kultivaru. "Great Lakes 118" salát vyniká skvělým vzhledem a vysokou kvalitou. To produkuje velmi velké hlavy, které mohou vážit až 1 - 1,2 kg. Vyznačují se atraktivním, kulatým tvarem, tmavě zelenou barvou a skládají se z hustě balených, lehce zvrásněných a vlnitých listů. Jsou křupavé, šťavnaté a mají jemnou, lehce sladkou chuť. Tento salát je nejen vynikající, ale obsahuje také vitamíny A a C, jakož i vitamíny B a četné minerály.

Ledový salát se pěstuje jak z přímé výsevu, tak ze sazenic. Produkce sazenic začíná na začátku března pod kryty, přičemž semena se vysévají na zem od dubna do června nejpozději. Pokud chcete mít stálý přísun čerstvých hlávkového salátu, zasejte semena každé dva až tři týdny. Salát roste nejlépe v lehkých půdách, které jsou bohaté na humus a živiny a jsou dostatečně vlhké. Kultivace by měla probíhat v odstupech 35-40 x 35-40 cm. První lahodné a křupavé hlavy mohou být sklizeny již v polovině června.

Každé balení obsahuje 1 g tmavě zelených semen "zelených jezer 118". Informace o balení obsahuje rostoucí příručku a datum zaslání.

  • Hmotnost: 1 g
  • Použití: přímá spotřeba
  • Čas sklizně: 80 dní po výsevu, nejdříve v polovině června
  • Forma růstu: hlavy
  • Listy: tmavě zelené, mírně zvrásněné, vlnité listy
  • Místo: lehká, humózní, vlhká půda bohatá na živiny


Přibližně 1200 semen (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - je v podnikání více než deset let a od samého počátku jsme učinili kvalitu našich výrobků nejvyšší prioritou. V průběhu let jsme dodávali zboží nejvyšší kvality desítkám tisíc zákazníků z celého světa. Jejich spokojenost dokazuje, že jsme zvolili správnou cestu.

Všechna semena, která prodáváme, podléhají víceúrovňovým kontrolám kvality a teprve pak jsou pečlivě zabaleny a odeslány. Naše výrobky získaly řadu certifikátů a splňují nejvyšší standardy Evropské unie. Naši zaměstnanci jsou zkušení zahradníci, kteří vám rádi zodpoví každou vaši otázku.

Odkud pocházejí naše semena?

Všechna semena prodávaná v našem obchodě pocházejí od nejlepších výrobců z celé Evropské unie. Díky dlouholeté spolupráci s nimi jsme dokázali vyvinout nejvhodnější podmínky skladování a expedice, což zaručuje, že vždy obdržíte čerstvé a pečlivě testované šarže semen. Vyloučení zprostředkovatelů z celého procesu nejenže nám umožňuje vyhnout se zasílání zastaralých semen, která by mohla ležet příliš dlouho na skladové polici, ale také zajišťuje nejatraktivnější cenu za kvalitní výrobky.

Proces kontroly kvality

Všechna naše semena musí projít čtyřstupňovým procesem kontroly kvality.

První etapa začíná pečlivým výběrem dodavatelů. Pak pokračujeme v kontrole jejich plodin, zahraniční výrobci nejsou z procesu kontroly kvality vyloučeni. Rostliny jsou kontrolovány v každé fázi vývoje: když začínají růst, během kvetení a když začínají nést ovoce (semena). V této fázi je nejdůležitější zajistit správné rozestupy rostlin. Díky tomu je možné zajistit požadované morfologické charakteristiky jednotlivých druhů nebo odrůd, jako je barva, výška a tvar.

Druhá etapa se skládá z podrobných ověřovacích zkoušek v laboratorních podmínkách. S využitím vysoce kvalitního vybavení vysoce kvalifikovanými pracovníky provádějí naši dodavatelé každoročně více než 30 000 kontrol kvality. Semena, která nesplňují naše požadavky, podléhají technologickým procesům rafinace, včetně opětovného sušení, čištění, modernizace a testování.

Třetí etapa začíná výsevem semen na vybraných kontrolních plochách. Tím získáme cenné, přesné informace o jejich klíčení, které musí být udržovány na odpovídající úrovni. Současně se v této fázi kontroluje odrůdová identita každého druhu.

Fáze 4 se odehrává v našich skladech a sestává z odstranění semen, která byla skladována příliš dlouho na našich policích a nahrazena novými šaržemi. Každé balení je opatřeno razítkem s jedinečným číslem šarže a také datem setí.

Všechny čtyři etapy nám umožňují s jistotou konstatovat, že semena, která dodáváme, odpovídají nejvyšším standardům a splňují všechny požadované stupně řízení s letícími barvami.

Ceny a ceny

Semena, která prodáváme, jsou široce uznávaná pro svou kvalitu a získala mnoho ocenění. Naše semena získala řadu zlatých medailí a vyznamenání za svou vysokou kvalitu. Svět květin byl také oceněn za svůj inovativní přístup.

Mezi tyto ceny patřily: TOP INOVACE (červen 2015), ZLATÁ MEDAILA NA MEZINÁRODNÍ VELETRHU POZNAN (2015), VEDOUCÍ KVALITA SPOTŘEBITELŮ (2014), FARMER ROKU (2014).

Kromě toho jsme také dva roky po sobě získali certifikát „IDEAL BUSINESS“.

Klíčení

Jsme odhodláni prodávat pouze semena nejvyšší kvality. Bereme-li v úvahu úsilí, které děláme denně, upozorňujeme také na to, že rostliny jsou živé organismy a jejich klíčivost a růst závisí na mnoha faktorech, jako je teplota, typ půdy, vlhkost a četnost jejich zavlažování, doba výsevu a podmínky, použití. hnojiv a přípravků na ochranu rostlin (pesticidů), jakož i povětrnostních a klimatických podmínek. Poskytujeme pomoc při sdílení přesných a aktuálních informací o pěstování a pěstování, nicméně nemůžeme nést žádnou odpovědnost za rostliny, které nebyly pěstovány v podmínkách vhodných pro daný druh.