Populárny produkt Tento produkt bol naposledy zakúpený pred 15 minútou.
  • 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Modrá hrana lobelia; záhradné lobelia, vlečná lobelia - 6400 semien - Lobelia erinus - semená

Stará cena: 2.05
1.54
Ušetríte: 0.51 (25%)
Propagácia končí 2020-02-29
Propagácia končí
008787
Skladom
+

Modrá hrana lobelia, tiež známy ako záhrada alebo koncové lobelia (Lobelia erinus) je krásna a univerzálna rastlina, ktorá kvitne celé leto. Dosahuje iba 10-15 cm na výšku a vytvára kompaktné, okrúhle kríky, ktoré sú zdobené malými, početnými, živo modrými kvetmi. Malé chumáčiky pokryté morom modrých kvetov vyzerajú skvele na kvetinových trávnikoch, hraničných hranách a môžu vyplniť prázdne priestory medzi inými rastlinami. Lobelie môžu byť tiež usporiadané v nádobách a nádobách.

Semená Lobelia dostupné v našom obchode by mali byť zasiate skoro na jar. Semená musia byť zasiate do krabíc v interiéri. Podstatné je pravidelné, mierne zalievanie. Po niekoľkých týždňoch sa semenáčiky vytrhnú do hrncov alebo do výsevných tácok. Sadenice môžu byť transplantované po 10 až 12 týždňoch. Po májoch ich prenesieme do záhrady v máji. Lobelias toleruje slnko, ale musíme im dodať dostatok vody, aby nevyschli. Budú rásť v ešte menšej pôde, ktorá by mala byť vlhká a dobre odvodnená. Mali by ste odstrániť zvädnuté kvety, aby sa zachoval správny rast a bujné kvitnutie.

Každé balenie obsahuje 0,2 g modrej hrany lobelie semien. Informácie o balíku obsahujú rastúcu príručku a dátum zaslania.

  • Hmotnosť: 0,2 g
  • Výška: 10 - 15 cm
  • Použitie: Okrasné trávniky, okraje, hrany, nádoby
  • Doba kvitnutia: leto
  • Forma rastu: kompaktné kríky
  • Farba kvetu: modrá
  • Miesto: najlepšie čiastočne tienisté; vlhká, dobre odvodnená pôda


Približne 6400 semien (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - podniká už viac ako desaťročie a od samého začiatku sme urobili z kvality našich výrobkov najvyššiu prioritu. V priebehu rokov sme dodávali najkvalitnejší tovar desiatkam tisíc zákazníkov z celého sveta. Ich spokojnosť dokazuje, že sme si vybrali správnu cestu.

Všetky semená, ktoré predávame, podliehajú viacstupňovým kontrolám kontroly kvality a až potom sú starostlivo zabalené a odoslané. Naše výrobky získali mnoho certifikátov a spĺňajú najvyššie štandardy Európskej únie. Naši zamestnanci sú skúsení záhradníci, ktorí sú ochotní odpovedať na každú vašu otázku.

Odkiaľ pochádzajú naše semená?

Všetky semená predávané v našom obchode pochádzajú od najlepších výrobcov z celej Európskej únie. Vďaka dlhodobej spolupráci s nimi sme dokázali vyvinúť najvhodnejšie skladovacie a expedičné podmienky, ktoré zaručujú, že vždy dostanete čerstvé a starostlivo testované šarže semien. Vylúčenie sprostredkovateľov z celého procesu nám nielenže umožňuje vyhnúť sa zasielaniu zastaraných semien, ktoré by mohli ležať príliš dlho na skladovej polici, ale aj zabezpečiť najatraktívnejšiu cenu za výrobky najvyššej kvality.

Proces kontroly kvality

Všetky naše semená musia prejsť štvorstupňovým procesom kontroly kvality.

FÁZA ONE začína opatrným výberom dodávateľov. Následne kontrolujeme ich plodiny, zahraniční výrobcovia nie sú vylúčení z procesu kontroly kvality. Rastliny sa kontrolujú v každom štádiu vývoja: keď začínajú rásť, počas kvitnutia a keď začínajú prinášať ovocie (semená). V tomto štádiu je najdôležitejšie zabezpečiť správne rozmiestnenie rastlín. Vďaka tomu je možné zabezpečiť požadované morfologické charakteristiky jednotlivých druhov alebo odrôd, ako je farba, výška a tvar.

FÁZA DVA pozostáva z podrobných overovacích testov v laboratórnych podmienkach. S využitím najkvalitnejších zariadení vysokokvalifikovaných pracovníkov vykonávajú naši dodávatelia ročne viac ako 30 000 kontrol kvality. Semená, ktoré nespĺňajú naše požiadavky, podliehajú technologickým procesom rafinácie, vrátane opätovného sušenia, čistenia, modernizácie a testovania.

Tretia fáza začína siatím semien na vybraných kontrolných plochách. Takto získavame cenné, presné informácie o ich klíčivosti, ktoré musia byť udržiavané na primeranej úrovni. V tomto štádiu sa zároveň kontroluje odrodová identita každého druhu.

ŠTVRTÁ ŠTVRTÁ sa koná v našich skladoch a pozostáva z odstránenia semien, ktoré boli na našich poliach skladované príliš dlho a nahradené novými šaržami. Každé balenie je opečiatkované jedinečným číslom šarže a tiež dátumom zasiatia.

Všetky štyri stupne nám umožňujú s istotou konštatovať, že dodávané semená spĺňajú najvyššie štandardy a dokončili všetky požadované kontrolné stupne s lietajúcimi farbami.

Ceny a ocenenia

Semená, ktoré predávame, sú všeobecne uznávané pre svoju kvalitu a získali mnoho ocenení. Naše semená získali mnoho zlatých medailí a vyznamenaní za vysokú kvalitu. Svet kvetov bol tiež ocenený za inovatívny prístup.

Medzi týmito oceneniami boli: TOP INOVÁCIA (jún 2015), ZLATÁ MEDAILA NA MEDZINÁRODNEJ VEĽTRHU POZNAN (2015), LEADER SPOTREBITEĽOV KVALITY (2014), POĽNOHOSPODÁRSTVO ROKA (2014).

Okrem toho sme už dva roky po sebe získali certifikát „IDEAL BUSINESS“.

klíčenie

Sme odhodlaní predávať iba tie najkvalitnejšie semená. Berúc do úvahy úsilie, ktoré robíme každý deň, všimnite si tiež, že rastliny sú živé organizmy a ich klíčivosť a rast závisí od mnohých faktorov, ako je teplota, typ pôdy, vlhkosť a frekvencia, s akou sú napojené, čas a podmienky výsevu, použitie. hnojív a prípravkov na ochranu rastlín (pesticídov), ako aj poveternostných a klimatických podmienok. Poskytujeme pomoc zdieľaním presných a aktuálnych informácií o výseve a pestovaní, avšak nemôžeme niesť žiadnu zodpovednosť za rastliny, ktoré neboli kultivované v podmienkach vhodných pre daný druh.

Súvisiace produkty

-25%
1.54 2.05
Propagácia končí
-40%
7.58 12.65
Propagácia končí
-25%
1.54 2.05
Propagácia končí
-25%
1.78 2.38
Propagácia končí
1.97 3.25
Propagácia končí
1.54 2.05
Propagácia končí
-25%
7.17 9.56
Propagácia končí