• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Mēslojuma cilnes

Mēslojuma cilnes ir vispraktiskākās starp jaunākajiem podu augu mēslošanas risinājumiem. Iepriekš tie tika izmantoti zivju turēšanā, taču arvien lielāku popularitāti tie ieguva mājas augu mīļotāju vidū. Koncentrēts daudzkomponentu minerālmēsls šķīstošās cilnes formā satur visu, kas augam nepieciešams pareizai attīstībai. No iepakojuma jāizņem tikai viens gabals, jānospiež augsnē - un tas arī viss! Galds pakāpeniski izšķīdīs pēc katras laistīšanas un bagātinās augsni ar visām nepieciešamajām barības vielām. Viena uzrādītā produkta cilne augu barotu gandrīz sešus mēnešus!

Ja meklējat ērtas un ātras podu ziedu kopšanas metodes, esat nonācis īstajā vietā: mēs piedāvājam augstākās kvalitātes produktus kategorijā Mēslojums. Tie piedāvā lielisku alternatīvu populārajām nūjām un tapām, kuras jūs izmantojat, kopjot orhidejas. Cilnes nozīmē labu cenas un vērtības attiecību un rekordlielu efektivitāti. Izmēģiniet tos, un jums nebūs nepieciešams papildu apstiprinājums. Mēs iesakām, starp citiem produktiem, Biopon mēslojuma cilnes ar vitamīniem augiem ar dekoratīviem zaļumiem, ziediem un tiem, kurus novājinājuši kaitēkļi un slimības.

Šajā kategorijā piedāvātie produkti atšķiras pēc uzturvielu proporcijām un tāpēc var apmierināt konkrētu augu grupu īpašās prasības. Biopon Fertilizer Tabs nodrošina augstāku augu vitalitāti (pateicoties B vitamīnu saturam, tie stimulē sakņu attīstību), skaistu lapotni un bagātīgu ziedēšanu. Izmēģiniet tos visus!

Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā īpaši efektīvas, ilgstošas mēslojuma cilnes par pieņemamām cenām. Izvēlieties lētu piegādi mājās tieši pie durvīm un iegādājieties augstākās kvalitātes produktus, neizejot no mājām. Aicinām jūs apskatīt citus produktus no Mēslojums kategorijas. Nepieciešamās preces jūs vienmēr atradīsit mūsu dārza sēklu tirgū. Pārliecinieties paši un pievienojieties mūsu apmierināto klientu pulkam!