• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Muruplatsid

Meie veebipõhine aiapood pakub taskukohaste hindadega vastupidavaid muruplatse. Kui te pole kindel, mis rehad võimaldavad teil õlgkatte ohutult murust eemaldada, siis ärge kõhelge ja lugege meie pakkumisest lähemalt! Kutsume teid selle toote alamkategooriat sirvima!

Muruharud on erinevad kui vaalud, mida kasutatakse langenud lehtede korrastamiseks. Kui vajate tööriista, mis eemaldab rohelisest rohust rohu, valige paksude, tugevate, laia asetusega ja pikkade naeltega seade. Kõik allpool esitatud mudelid võimaldavad teil ka muru juurest eemaldada kogunenud rohu, kahjustamata selle struktuuri ega rebides juurtega rohututki. Pakume muu hulgas 16 teraga terasest muruvaadet, mis on varustatud 130 cm pikkuse puust käepidemega. Lai pea optimaalselt profileeritud naelu abil tagab kiire ja tõhusa töö, samas kui pikka ja kerget käepidet on mugav kasutada ka aeganõudvate aiatööde ajal. Tutvuge ka meie teiste toodetega!

Aiaseemnete turg võimaldab teil osta tõestatud parimatelt tootjatelt esmaklassilisi aiatööriistu. Meie kindlad ja taskukohased mururahad teenivad teid aastaid. Ära jäta seda võimalust kasutamata, kasuta ära kuluefektiivset kojukannet ja hoolitse oma aias parema töömugavuse eest. Olete alati oodatud meie veebipoodi!