• $170.00 Щоб отримати право на безкоштовну доставку
    потрібно розмістити мінімальне замовлення на

Насіння полуниці

Рекомендуємо всім любителям солодких, соковитих червоних фруктів. Насіння виділяється високою якістю і проростанням, тому що вони походять тільки від перевірених виробників. Вона дозволяє успішно культивувати багатий урожай, за умови, що, звичайно, підтримуються належні умови і приймаються відповідні заходи догляду.

Полуниця є нащадком суниці. Він був створений від перетину дикої чилійської полуниці з дикорослій суницею. Вона містить багато поживних речовин, особливо коли йдеться про вітамін С. У цьому вітаміні суниця вище, ніж лимони. Полуниця ідеально підходить для варення, мармеладів, компотів і є прекрасним доповненням до багатьох десертів і м'''ясних страв. Вони також показують лікарську цінність, оскільки знижують артеріальний тиск і рівень холестерину, покращують стан волосся, запобігають діабету, діють противірусно і діуретично, а також покращують функціонування травної системи.

У нашому садовому магазині ви знайдете насіння декількох сортів полуниці. Особливо рекомендуємо сорт „Tresca”, який виділяється надзвичайно довгим періодом плодоношення - з червня до перших осінніх заморозків. Вона виробляє середньо великі, смачні, соковиті ягоди. Що також важливо, це не проростає багато столонів. Різноманітність «Спокуси» також заслуговує Вашої уваги. Її можна вирощувати в контейнерах і розвивати довгі, повзаючі пагони, на яких влітку з'''являються червоні, солодкі фрукти. Не втрачайте часу і вибирайте насіння свого улюбленого сорту полуниці і перевіряйте свої навички садівництва.