• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

podkategórie

Filtre produktov

Cena

Nepeta, semená mačiek

Semená mačky, rastlina, ktorá priťahuje mačky a hmyz, ale nie všetky z nich, s vôňou kvetov, sú tiež k dispozícii v našom obchode. Okrem iného ponúkame semená špeciálnej odrody mačiek, ktoré odpudzujú komáre! Tieto zaujímavé rastliny sú ideálne na plnenie kvetinových záhonov, skaliek, stien, násypov alebo na pestovanie v kvetináčoch. Odporúča sa zasiať semená mačiek na frekventované miesta, aby ste si mohli vychutnať vôňu a voľnosť pred otravným hmyzom. Ak máte nezvaných hostí, ako sú muchy alebo šváby útočiť na váš domov, niekoľko hrncov s mätou umiestnená v rohoch by mala účinne odpudzovať tieto škodcov.

Odporúčame odrody „Pink Cat“, ktoré tvoria kvetenstvo pozostávajúce z ružových kvetov, ktoré vyžarujú nebeskú príjemnú vôňu. Táto rastlina vyvíja kompaktný, pomerne nízky zvyk a začína kvitnúť koniec jari až do konca až na začiatku jesene. Vsadili sme sa, že aj semená už spomínaného komára odpudzujúceho mačiatka by vás tiež zaujali. Táto konkrétna odroda nesie kvetenstvo vytvorené z modro-fialových aromatických kvetov. Okrem svojej dekoratívnej aplikácie sa katmint používa aj v bylinnej, prírodnej medicíne.

Všetky semená mačiek dostupné v našom internetovom obchode spĺňajú najvyššie štandardy kvality a predstavujú dobrú klíčivosť, pretože pochádzajú len od overených výrobcov. Ak zistíte, že je ťažké uveriť, pripraviť si miesto na záhrade, zasiať semená a skontrolovať ich. Mint je rastlina, ktorá sa dá ľahko postarať a nemala by predstavovať žiadne problémy ani pre najmenej skúsených záhradkárov.