Популярний продукт Цей товар востаннє купували 2 хвилину тому.

Огірок "Партнер F1" - для вирощування в теплицях, тунелях і на полі - ПОКРИТІ НАСІННЯ - 50 насіння \ t - Cucumis sativus

Стара ціна: 103.64
77.73
Ви економите: 25.91 (25%)
Акція завершується 2020-04-12
Акція завершується
008886
В наявності
+

Огірок "Партнер F1" (Cucumis sativus) для вирощування теплиць, тунелів і поля є цінним, партенокарпічним сортом. Він плодоносить без запилення, що гарантує багатий врожай. Він добре росте на відкритому грунті, але також дає високі врожаї під кришкою, і може бути вирощений в теплиці або в тунелі з фольги. Стійкість до борошнистої роси, парші огірка і вірусу зеленої мозаїки належить до інших переваг огірка "Партнер F1". Плід цього сорту набуває регулярної, циліндричної форми і покривається темно-зеленою шкіркою, щільно обсипаної бородавками. Вони пристосовані для маринування та маринування в банках.

Насіння огірка «Партнер F1» висівають безпосередньо в травні на місце, де він буде рости. Два або три насіння поміщають на одне отвір у відстані 60 x 40 або 100 x 20 см. Насіння, доступне в нашому магазині, покрите спеціальним покриттям, що забезпечує оптимальні умови у фазі проростання. Ця дія також захищає насіння від хвороб і шкідників, що затримуються в грунті. Для того, щоб насолодитися багатими посівами огірків, необхідно забезпечити рослини сонячним місцем, грунтом, багатим поживними речовинами і достатньою водою.

Кожна упаковка містить 50 насіння огірків "Partner F1" для вирощування теплиць, тунелів і поля. Інструкції з вирощування та дата засівання були включені до інформації про продукт.

  • Використання: маринування, маринування
  • Сайт: сонячний; Регулярно поливають грунт, багатий поживними речовинами
  • Кількість: 50


Приблизно 50 насіння (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - вже більше десятиліття, і ми з самого початку робили першочерговим завданням якість нашої продукції. Протягом багатьох років ми поставляли товари найвищої якості десяткам тисяч клієнтів з усього світу. Їх задоволення доводить, що ми вибрали правильний шлях.

Всі насіння, які ми продаємо, підлягають багаторівневому контролю якості і тільки потім ретельно упаковуються і відправляються. Наші продукти отримали численні сертифікати і відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу. Наші співробітники є досвідченими садівниками, які з радістю відповідають на кожне ваше запитання.

Звідки походять наші насіння?

Всі насіння, що продаються в нашому магазині, походять від кращих виробників з усього Європейського Союзу. Завдяки багаторічній співпраці з ними ми змогли розробити найбільш адекватні умови зберігання та відправлення, гарантуючи, що ви завжди отримуєте свіжі та ретельно перевірені партії насіння. Виключення посередників з усього процесу не тільки дозволяє нам уникати відправлення застарілих насіння, які, можливо, лежать занадто довго на полиці складів, а також забезпечують найбільш привабливу ціну на продукцію найвищої якості.

Процес контролю якості

Всі наші насіння повинні пройти чотириступеневий процес контролю якості.

Перший етап починається з ретельного відбору постачальників. Потім ми продовжуємо контролювати свої культури, іноземні виробники не виключаються з процесу контролю якості. Рослини перевіряються на кожному етапі свого розвитку: коли вони починають рости, під час цвітіння і коли починають приносити плоди (насіння). На цьому етапі найважливішим є забезпечення правильного рознесення рослин. Завдяки цьому можна забезпечити отримання необхідних морфологічних характеристик кожного конкретного виду або сорту, наприклад кольору, висоти і форми.

Другий етап складається з детальних перевірочних випробувань в лабораторних умовах. Використовуючи високоякісне обладнання висококваліфікованим персоналом, наші постачальники щороку проводять більше 30 000 перевірок якості. Насіння, яке не відповідає нашим вимогам, підлягає технологічним процесам переробки, включаючи сушку, очищення, модернізацію та тестування знову.

Третій етап починається з посіву насіння в обраних контрольних ділянках. Таким чином ми отримуємо цінну, точну інформацію про їх проростання, яка повинна підтримуватися на належному рівні. Одночасно на цій стадії перевіряється сортова ідентичність кожного виду.

Четверта стадія відбувається на наших складах і складається з усунення насіння, які зберігалися занадто довго на наших полицях, і заміни їх новими партіями. Кожен пакет має штамп з унікальним номером партії, а також з датою висівання.

Всі чотири етапи комбіновані дозволяють нам з упевненістю заявити, що насіння, яке ми поставляємо, відповідає найвищим стандартам і завершило всі необхідні етапи контролю з розмахом.

Призи та нагороди

Насіння, яке ми продаємо, широко визнане за якість і завоювало безліч нагород. Наші насіння завоювали численні золоті медалі та відзнаки за їх високу якість. «Світ квітів» також був відзначений за його інноваційний підхід.

Серед цих нагород були: ТОП ІННОВАЦІЇ (червень 2015 р.), ЗОЛОТА МЕДАЛЬ НА МІЖНАРОДНОМУ ЯРМАРКІ ПОЗНАНУ (2015 р.), ЛІДЕР КІЛЬКОСТІ СПОЖИВАЧІВ (2014), ФЕРМЕР РІК (2014).

Крім того, ми також отримали сертифікат «IDEAL BUSINESS» два роки поспіль.

Проростання

Ми прагнемо продавати тільки насіння найвищої якості. Беручи до уваги зусилля, які ми робимо щодня, зверніть також увагу на те, що рослини є живими організмами, їх проростання і зростання залежить від багатьох факторів, таких як температура, тип ґрунту, вологість і частота, з якою їх поливають, час і умови посіву, використання добрив і засобів захисту рослин (пестицидів), а також погодних і кліматичних умов. Ми надаємо допомогу, надаючи точну та сучасну посівну та вирощувальну інформацію, однак ми не можемо нести ніякої відповідальності за рослини, які не вирощувалися в умовах, відповідних для даного виду.