Popular product: This product was last bought 2 houry ago.
  • $170.00 Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Osmnáct dní ředkvičky "De dix-huit jours" - 300 semen - Raphanus sativus L. - semena

Stará cena: $2.35
$1.76
Ušetříte: $0.59 (25%)
Propagace končí 2020-01-20
Propagace končí
008893
Na skladě
+

Osmnáctidenní ředkev "De dix-huit jours" (Raphanus sativus) je odrůda doporučená pro pěstování na poli a pod kryty. To ukazuje rychlý růst, jak kořeny stanou se jedlé během osmnácti dnů po prasnici. Díky krátkému vegetačnímu období může být sklizeno po celou dobu jara a podzimu. Tato odrůda produkuje podlouhlé, válcovité kořeny s bílou, křupavou a něžně chutnajícím masem, které je pokryto jasně zbarvenou červenou kůrou s bílým hrotem. Kořeny nemají tendenci se stát dřeňovým, což je považováno za jednu z největších výhod této odrůdy. Lahodné, jemné ředkvičky jsou skvělým doplňkem sendvičů, salátů a tvarohu.

Ředkvička je velmi nenáročná a snadno kultivovatelná. Tato zelenina se pěstuje z přímé prasnice na místo, kde dozrává. Předložená semena byla pokryta speciální vrstvou. Zajišťuje nejlepší podmínky klíčení a chrání klíčící rostliny před poškozením, které by mohly být způsobeny patogeny přítomnými v půdě. Semena ředkviček by měla být zaseta brzy na jaře. Aby bylo možné vychutnat chutné plodiny po dlouhou dobu, výsev by měl být opakován každou čtrnáct dní až do konce května nejpozději. Ředkvička pro podzimní sklizeň by neměla být zaseta dříve než na konci srpna, protože rostliny ředkvičky by v letních vedrech nevytvořily kořeny, ale pouze kvetoucí stonky. Tato zelenina by měla být pěstována v řadách od sebe 10 - 20 cm. Tyto rostliny nejlépe vyhovují vlhkým, vlhkým a přitom propustným půdám.

Každé balení obsahuje 300 potažených semen osmnáctidenní ředkvičky "De dix-huit jours". Informace o balení obsahuje rostoucí příručku a datum zaslání.

  • Použití: přímá, surová spotřeba
  • Čas sklizně: jaro a podzim
  • Místo: humózní, vlhká, propustná zemina
  • Množství: 300


Přibližně 300 semen (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - je v podnikání více než deset let a od samého počátku jsme učinili kvalitu našich výrobků nejvyšší prioritou. V průběhu let jsme dodávali zboží nejvyšší kvality desítkám tisíc zákazníků z celého světa. Jejich spokojenost dokazuje, že jsme zvolili správnou cestu.

Všechna semena, která prodáváme, podléhají víceúrovňovým kontrolám kvality a teprve pak jsou pečlivě zabaleny a odeslány. Naše výrobky získaly řadu certifikátů a splňují nejvyšší standardy Evropské unie. Naši zaměstnanci jsou zkušení zahradníci, kteří vám rádi zodpoví každou vaši otázku.

Odkud pocházejí naše semena?

Všechna semena prodávaná v našem obchodě pocházejí od nejlepších výrobců z celé Evropské unie. Díky dlouholeté spolupráci s nimi jsme dokázali vyvinout nejvhodnější podmínky skladování a expedice, což zaručuje, že vždy obdržíte čerstvé a pečlivě testované šarže semen. Vyloučení zprostředkovatelů z celého procesu nejenže nám umožňuje vyhnout se zasílání zastaralých semen, která by mohla ležet příliš dlouho na skladové polici, ale také zajišťuje nejatraktivnější cenu za kvalitní výrobky.

Proces kontroly kvality

Všechna naše semena musí projít čtyřstupňovým procesem kontroly kvality.

První etapa začíná pečlivým výběrem dodavatelů. Pak pokračujeme v kontrole jejich plodin, zahraniční výrobci nejsou z procesu kontroly kvality vyloučeni. Rostliny jsou kontrolovány v každé fázi vývoje: když začínají růst, během kvetení a když začínají nést ovoce (semena). V této fázi je nejdůležitější zajistit správné rozestupy rostlin. Díky tomu je možné zajistit požadované morfologické charakteristiky jednotlivých druhů nebo odrůd, jako je barva, výška a tvar.

Druhá etapa se skládá z podrobných ověřovacích zkoušek v laboratorních podmínkách. S využitím vysoce kvalitního vybavení vysoce kvalifikovanými pracovníky provádějí naši dodavatelé každoročně více než 30 000 kontrol kvality. Semena, která nesplňují naše požadavky, podléhají technologickým procesům rafinace, včetně opětovného sušení, čištění, modernizace a testování.

Třetí etapa začíná výsevem semen na vybraných kontrolních plochách. Tím získáme cenné, přesné informace o jejich klíčení, které musí být udržovány na odpovídající úrovni. Současně se v této fázi kontroluje odrůdová identita každého druhu.

Fáze 4 se odehrává v našich skladech a sestává z odstranění semen, která byla skladována příliš dlouho na našich policích a nahrazena novými šaržemi. Každé balení je opatřeno razítkem s jedinečným číslem šarže a také datem setí.

Všechny čtyři etapy nám umožňují s jistotou konstatovat, že semena, která dodáváme, odpovídají nejvyšším standardům a splňují všechny požadované stupně řízení s letícími barvami.

Ceny a ceny

Semena, která prodáváme, jsou široce uznávaná pro svou kvalitu a získala mnoho ocenění. Naše semena získala řadu zlatých medailí a vyznamenání za svou vysokou kvalitu. Svět květin byl také oceněn za svůj inovativní přístup.

Mezi tyto ceny patřily: TOP INOVACE (červen 2015), ZLATÁ MEDAILA NA MEZINÁRODNÍ VELETRHU POZNAN (2015), VEDOUCÍ KVALITA SPOTŘEBITELŮ (2014), FARMER ROKU (2014).

Kromě toho jsme také dva roky po sobě získali certifikát „IDEAL BUSINESS“.

Klíčení

Jsme odhodláni prodávat pouze semena nejvyšší kvality. Bereme-li v úvahu úsilí, které děláme denně, upozorňujeme také na to, že rostliny jsou živé organismy a jejich klíčivost a růst závisí na mnoha faktorech, jako je teplota, typ půdy, vlhkost a četnost jejich zavlažování, doba výsevu a podmínky, použití. hnojiv a přípravků na ochranu rostlin (pesticidů), jakož i povětrnostních a klimatických podmínek. Poskytujeme pomoc při sdílení přesných a aktuálních informací o pěstování a pěstování, nicméně nemůžeme nést žádnou odpovědnost za rostliny, které nebyly pěstovány v podmínkách vhodných pro daný druh.

Související produkty

-25%
$3.15 $4.20
Propagace končí
-25%
$4.17 $5.55
Propagace končí
$2.61 $3.48
Propagace končí