• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Parasol sildītāji

Parasol sildītāji ļaus jums vairākus mēnešus pagarināt āra relaksācijas sezonu. Šīs praktiskās, ērti lietojamās ierīces ir labākais risinājums dārza un izsoles cienītājiem - ar tām jūs varēsit rīkot dārza ballīti vēl novembrī.

Lietussargu sildītājs, kas paredzēts izmantošanai ārpus telpām, izstaro patīkamu siltumu vairāku metru attālumā no tā. Jūs mūsu tiešsaistes veikalā iegādāsies stabilus, pārbaudītus modeļus par konkurētspējīgām cenām. Paskatieties uz Terrace saulessarga gāzes sildītāju, kas izgatavots no tērauda ar āmuru ar galvu. Jūs varat to novietot uz balkona, terases vai iecienītākajā atpūtas vietā dārzā. Šī izturīgā un rūpīgi izgatavotā ierīce ļaus jums paaugstināt temperatūru līdz 28 ° C! Šis portatīvais sildītājs ir liels ieguldījums restorānu, kafejnīcu un krogu īpašniekiem, jo tas ļauj jums izmantot dārzus un terases agrā pavasarī un vēlā rudenī. Lai uzzinātu vairāk par izstrādājuma tehniskajām specifikācijām, noklikšķiniet uz tā nosaukuma vai attēla un izlasiet detalizētu aprakstu. Jūs mūsu veikalā iegādājaties tikai augstas kvalitātes, pārbaudītus produktus!

Mēs iesakām uzzināt vairāk par mūsu saulessargu sildītāju piedāvājumu. Izmantojiet tehnoloģijas priekšrocības, nepārmaksājot. Jūs noteikti būsit apmierināts!