• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia įdėti minimalų užsakymą

Parasol sildītāji

„Parasol“ šildytuvai leis keletą mėnesių pratęsti lauko poilsio sezoną. Šie praktiški, lengvai naudojami prietaisai yra geriausias sprendimas sodo ir paskirčių mėgėjams - su jais galėsite surengti sodo vakarėlį dar lapkričio mėnesį.

Lauko skėčio šildytuvas skleidžia malonią šilumą per kelis metrus nuo jo. Mūsų internetinėje parduotuvėje nusipirksite solidžių, patikrintų modelių konkurencingomis kainomis. Pakanka pasižvalgyti į „Terrace“ skėčio nuo saulės pagamintą terasą, pagamintą iš plieninio plaktuko, kurio peilis buvo padengtas plaktuku. Galite pastatyti jį ant balkono, terasos arba savo mėgstamoje poilsio vietoje sode. Šis tvirtas ir kruopščiai pagamintas prietaisas leis jums pakelti temperatūrą iki 28 ° C! Šis nešiojamasis šildytuvas yra puiki investicija restoranų, kavinių ir barų savininkams, nes leidžia ankstyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį naudotis sodais ir terasomis. Norėdami sužinoti daugiau apie gaminio technines specifikacijas, spustelėkite jo pavadinimą ar paveikslėlį ir perskaitykite išsamų aprašą. Mūsų parduotuvėje jūs perkate tik aukštos kokybės, patikrintus produktus!

Mes raginame jus sužinoti daugiau apie mūsų skėčių nuo saulės pasiūlą. Pasinaudokite technologija nepermokėdami. Jūs tikrai būsite patenkinti!