• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Parasoli küttekehad

Parasoli kütteseadmed võimaldavad teil välistingimustes lõõgastumise hooaega mitme kuu võrra pikendada. Need praktilised, hõlpsasti kasutatavad seadmed on parim lahendus aia- ja aiasõprade austajatele - koos nendega saate aiapeo visata juba novembris.

Väljas kasutamiseks mõeldud päikesevarjuküttekeha eraldab sellest mõnest meetrist eemal meeldivat soojust. Te ostate meie veebipoest kindlaid ja tõestatud mudeleid konkurentsivõimelise hinnaga. Vaadake lihtsalt haamriga peenestatud terasest terrassiga päikesevarrasüsteemi küttekeha Terrace. Saate selle asetada rõdule, terrassile või oma lemmik lõõgastuskohta aias. See vastupidav ja hoolikalt valmistatud seade võimaldab teil temperatuuri tõsta kuni 28 ° C! See kaasaskantav kütteseade on suurepärane investeering restoranide, kohvikute ja pubide omanikele, kuna see võimaldab teil aedasid ja terrasse ära kasutada varakevadel ja hilissügisel. Toote tehniliste kirjelduste kohta lisateabe saamiseks klõpsake selle nimel või pildil ja lugege üksikasjalikku kirjeldust. Meie poest ostate ainult kvaliteetseid ja järeleproovitud tooteid!

Soovitame teil tutvuda meie päikesevarju küttekeha pakkumisega. Kasutage seda tehnoloogiat ära ilma üle maksmata. Kindlasti jääte rahule!