• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku
-10%

Plážová trubica, nafukovací plavákový krúžok pri bazéne - Opice - 51 x 45 cm -

Stará cena: 5.35
4.81
Ušetríte: 0.54 (10%)
Propagácia končí 2021-10-22
Propagácia končí
017404
Skladom
+

Plážová trubica, nafukovací plavákový krúžok pri bazéne, je jednoducho nevyhnutná počas prázdninovej cesty k moru, na pláž alebo k bazénu. Nie je lepší spôsob ochladenia ako kúpeľ počas horúceho horúceho letného dňa. Deti rozhodne patria k najobľúbenejším fanúšikom zábavy so striekajúcou vodou. Pri odchode potomka na dovolenku by ste nikdy nemali zabudnúť na nafukovaciu hadičku. Vďaka tvaru a farbám ich rozosmeje, napriek tomu v prvom rade zvýši ich bezpečnosť. Nafukovací plavák v tvare zvieraťa by mohol zmeniť hodiny plávania na nezabudnuteľné dobrodružstvo. Príťažlivý a pekný vzhľad tohto produktu môže povzbudiť deti, aby si zvykli na vodu a zdravo cvičili. Deti môžu nafukovaciu hlavu používať ako pohodlnú rukoväť, a preto si túto trubicu užívajú ešte viac.

Tu ponúkaný produkt bol vyrobený z mäkkého vinylu. Toto je odolný a bezpečný materiál, ktorý vám pri používaní podľa pokynov bude slúžiť roky. Predložený model sa skladá z dvoch nafukovacích komôr, z ktorých každá je vybavená bezpečnostným ventilom. Každá sada obsahuje robustnú rýchlu opravu.

Tento výrobok je vhodný pre deti vo veku 3 - 6 rokov.

Nafukovacie plaváky by sa mali používať vo vode, ktorej hĺbka je pre mladého plavca bezpečná. Odporúčame, aby deti pri používaní hračky vždy dosiahli nohami na dno. Plávanie a hranie sa s touto trubicou by malo vždy navštevovať dospelý človek.

Rozmery: 51 x 45 cm

Vzor: opica