• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Podšálky a tácky na sviečky a vázy

Kategória Podšálky a podšálky na sviečky a vázy zahŕňa všetko toto príslušenstvo, ktoré bude zdobiť náhrobný kameň a hrob, ale - v prvom rade - ochráni ho pred nečistotami a poškodením. Stearín kvapkajúci zo sviečok je ťažké odstrániť bez toho, aby ste drhli a prípadne poškriabali kameň. Týka sa to najviac terazzových náhrobkov. Elegantné podšálky a podnosy v rôznych farbách a tvaroch vás zbavia ťažkopádnych čistiacich hrobov zo sušeného stearínu a vosku.

Týmto ponúkame výrobky dodávané renomovanými značkami, ktoré majú dôveru našich zákazníkov. Preto v našom sortimente nájdete širokú škálu tanierikov na sviečky od Lamely. Boli vyrobené z odolného plastu, a preto sú odolné voči poveternostným vplyvom, pri vystavení vysokým teplotám sa nezlomia ani nedeformujú. Môžete si zvoliť napríklad oválny tanierik 40 alebo 44 cm, do ktorého sa zmestí niekoľko stredne veľkých pamätných sviečok.

Pozývame vás, aby ste sa dozvedeli viac o sortimente tanierikov a podnosov na sviečky a vázy. Tieto produkty prvotriednej kvality sú okamžite dostupné v našom internetovom obchode - stačí ich pridať do virtuálneho nákupného košíka. Ušetrite s nami peniaze vďaka dostupným cenám!