• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Podu un stādītāju pakaramie un turētāji

Pakaramie un turētāji podiem un stādītājiem pieder pie būtiska aprīkojuma katrā balkona dārzā. Stādāmās kastes un grozi ar ziediem parasti ir smagi, un tāpēc jums pat nevajadzētu apsvērt iespēju ietaupīt uz pakaramajiem un turētājiem - izņemot situāciju, kad jūs nolemjat iepirkties mūsu veikalā. Šeit jūs iegādāsities lieljaudas podu turētājus par pieņemamām cenām!

Mēs piedāvājam atzītu ražotāju (Prosperplast un Lamela, lai nosauktu tikai dažus) pakaramus balkonu kārbām, stādītājus un piekārtos konteinerus. Starp citiem mūsu veikalā pieejamajiem augstākās kvalitātes produktiem jūs atradīsit turētāju “Gala” un “Lotos” balkona podiem, “Lobelia” balkona kastes / stādītāja turētāju un “Agro” balkona podu pakaramo daudzās dažādās krāsu opcijās. Pateicoties šiem izstrādājumiem, jūs viegli atradīsit atbilstošu pakaramo podiņiem, kas atšķiras pēc izmēra, stila un krāsas, padarot stiprināšanas piederumu praktiski neredzamu. Ja plānojat izveidot lielāku kompozīciju, jums varētu būt noderīgs funkcionāls dubultā balkona kastes turētājs vai metāla turētājs 50 cm ovāla balkona stādītājiem. Jūs ar to varat nostiprināt vienu vai vairākus XXL izmēra augu konteinerus. Apskatiet mūsu izcilo garšaugu un ziedu audzēšanas komplektu: trīskāršs metāla grozs + trīs apaļi “Ibiza” podu apvalki, kas ļaus jums izveidot praktisku, skaistu piekārtu dārzu jebkur, kur vēlaties. Mūsu tiešsaistes dārza tirgū ir pieejams arī plašs dekoratīvo metāla pakaramo bļodu un grozu klāsts. Kāpēc gan nevajadzētu apskatīt dekoratīvo pakaramo 35 cm puķu groziņiem ar skaistu art deco augu rakstu!

Aicinām jūs uzzināt vairāk par mūsu izvēli. Mums ir plaša izmēra pakaramie un turētāji visu veidu podiem un stādītājiem. Ietaupiet naudu, pateicoties konkurētspējīgām cenām un sezonālajiem īpašajiem piedāvājumiem - pirkšana mūsu veikalā vienmēr ir izdevīga. Mēs palīdzēsim piepildīt jūsu sapni par pasaku balkonu vai terasi. Nevilcinieties un ieskatieties!

Turētājs puķu podu nokarināšanai - liels, terakotas krāsā - -10%
1.47 1.64
Reklāma beidzas
"Venus" balkona stādītāja turētājs - terakota - -10%
3.16 3.51
Reklāma beidzas
Balkonu kārbu "Gala / Lotos" turētājs - pelēks ar antracītu - -10%
3.27 3.64
Reklāma beidzas
"Gala / Lotos" balkona kārbu turētājs - terakotas krāsā - -10%
3.27 3.64
Reklāma beidzas
"Gala / Lotos" balkona kārbu turētājs - pistāciju zaļš - -10%
3.27 3.64
Reklāma beidzas
"Gala / Lotos" balkona kārbu turētājs - melleņu-purpursarkanā krāsā - -10%
3.27 3.64
Reklāma beidzas
"Gala / Lotos" balkona kārbu turētājs - tirkīza - -10%
3.27 3.64
Reklāma beidzas
Balkonu kārbas "Lobelia" turētājs - antracīta pelēks - -10%
4.70 5.22
Reklāma beidzas
"Lobelia" balkona kastes turētājs - mokoņbrūns - -10%
4.70 5.22
Reklāma beidzas
Balts kastes ovāls turētājs - 50 cm - -10%
8.79 9.76
Reklāma beidzas
"Lobelia" dubultā balkona kastes turētājs - antracīta pelēks - 2 gab - -10%
15.09 16.77
Reklāma beidzas
"Lobelia" dubultā balkona kārbas turētājs - mokša-brūna - 2 gab - -10%
15.09 16.77
Reklāma beidzas