• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Pētersīļi - Petroselinum crispum - sēklas

Old price: 3.75
2.44
Jūsu ietaupījums: 1.31 (35%)
Reklāma beidzas 2020-09-27
Reklāma beidzas
012283
Noliktavā
+

"Mini Garden" sērijas lapu pētersīļus mēs piedāvājam ar gludām lapām, lai audzētu balkoniem un terasēm visiem veselīgas virtuves cienītājiem, kuri vēlas izmēģināt savu veiksmi ar augošiem augiem mājās. Šis iesniegtais pētersīlis (Petroselinum crispum) ir garšīgs un aromātisks papildinājums zupām, mērcēm, salātiem, cepešiem un citiem būtiskiem, smagiem un dīvainiem ēdieniem. Tās gludās lapas ar bagātīgām ēteriskajām eļļām garšas tikpat svaigas vai pēc sasaldēšanas. Visiem ēdieniem tie pievieno atšķirīgu, augu izcelsmes garšu un regulē gremošanas procesu. Pētersīļu lapās ir arī daudz vitamīnu (īpaši C vitamīna) un minerālvielu (kalcija, kālija, magnija un dzelzs). Sezonas laikā jūs varēsiet tos novākt daudzas reizes, jo pēc tam, kad tie ir izgriezti, tie ātri aug.

Mūsu veikalā pieejamā šķirne var tikt veiksmīgi audzēta podos uz balkoniem, terasēm vai palodzēm. Sēklas sēklas ir nepieciešamas daudz saules gaismas un vienmērīga augsnes mitruma, kas tiek sasniegts ar regulāru ikdienas smidzināšanu ar ūdeni. Pētersīļi aug vislabāk saulainās vietās, bet tam nav īpašas termiskās prasības. Pavasarī sēta bagātīgas kultūras līdz rudenim, rotā balkonu ar bagātīgām, tumši zaļām, skaistām aromātiskām lapām.

Mūsu veikalā pieejamie iepakojumi satur 2 g "Mini Garden" sērijas pētersīļus ar gludām lapu sēklām.

  • Svars: 2 g
  • Izmantot: zupu, mērču, salātu, cepešu un citu būtisku, smagu un stodisku ēdienu garšvielas (svaigas vai saldētas)
  • Ražas novākšanas laiks: atkārtoti sezonas laikā
  • Lapas: gluda, tumši zaļa
  • Vietne: Konteineri - saulains

GardenSeedsMarket - darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un jau no paša sākuma mēs esam padarījuši mūsu produktu kvalitāti par galveno prioritāti. Gadu gaitā mēs esam piegādājuši vislabākās kvalitātes preces desmitiem tūkstošu klientu no visas pasaules. Viņu apmierinātība pierāda, ka esam izvēlējušies pareizo ceļu.

Visas sēklas, ko mēs pārdodam, ir pakļautas daudzpakāpju kvalitātes kontroles pārbaudēm, un tikai tad tās ir rūpīgi iepakotas un nosūtītas. Mūsu produkti ir saņēmuši daudzus sertifikātus un atbilst augstākajiem Eiropas Savienības standartiem. Mūsu darbinieki ir pieredzējuši dārznieki, kuri labprāt atbild uz jūsu jautājumiem.

No kurienes nāk mūsu sēklas?

Visas mūsu veikalā pārdotās sēklas nāk no labākajiem ražotājiem visā Eiropas Savienībā. Pateicoties ilgstošajai sadarbībai ar viņiem, mēs varējām izstrādāt vispiemērotākos uzglabāšanas un nosūtīšanas nosacījumus, garantējot, ka jūs vienmēr saņemsiet svaigas un rūpīgi pārbaudītas sēklu partijas. Starpnieku izslēgšana no visa procesa ne tikai ļauj mums izvairīties no novecojušu sēklu nosūtīšanas, kas varētu būt gulējušas pārāk ilgi noliktavu plauktos, bet arī nodrošina vispievilcīgāko cenu augstākās kvalitātes produktiem.

Kvalitātes kontroles process

Visām mūsu sēklām ir jānokārto četru posmu kvalitātes kontroles process.

ONE ONE sākas ar rūpīgu piegādātāju izvēli. Kad mēs turpinām kontrolēt savus kultūraugus, ārvalstu ražotāji netiek izslēgti no kvalitātes kontroles procesa. Augi tiek pārbaudīti katrā attīstības stadijā: kad tie sāk augt, ziedēšanas laikā un kad viņi sāks augļus (sēklas). Šajā posmā vissvarīgākais ir nodrošināt pareizu augu atstarpi. Pateicoties tam var nodrošināt katras konkrētās sugas vai šķirnes vēlamās morfoloģiskās īpašības, piemēram, krāsu, augstumu un formu.

Divu posmu veido detalizēti pārbaudes testi laboratorijas apstākļos. Izmantojot augsti kvalificētus darbiniekus ar visaugstākās kvalitātes aprīkojumu, mūsu piegādātāji katru gadu veic vairāk nekā 30 000 kvalitātes pārbaudes. Sēklas, kas neatbilst mūsu prasībām, ir pakļautas tehnoloģiskiem rafinēšanas procesiem, ieskaitot žāvēšanu, tīrīšanu, uzlabošanu un testēšanu.

TREŠAIS POSMS sākas ar sēklām izvēlētajos kontrollaukumos. Tādā veidā mēs iegūstam vērtīgu, precīzu informāciju par to dīgtspēju, kas jāsaglabā atbilstošā līmenī. Vienlaikus šajā posmā pārbauda katras sugas šķirnes identitāti.

STĀVES FOUR notiek mūsu noliktavās un sastāv no tādu sēklu likvidēšanas, kas ir uzglabātas pārāk ilgi mūsu plauktos un aizstājot tās ar jaunām partijām. Katra pakete ir apzīmogota ar unikālu partijas numuru un arī ar sēšanas datumu.

Visi četri posmi kopā ļauj pārliecināties, ka piegādājamās sēklas atbilst visaugstākajiem standartiem un ir pabeigušas visas nepieciešamās kontroles stadijas ar lidojošām krāsām.

Balvas un balvas

Sēklas, ko mēs pārdodam, ir plaši atzītas par to kvalitāti un ieguvušas daudzas balvas. Mūsu sēklas ieguva daudzas zelta medaļas un atšķirības par to augsto kvalitāti. Ziedu pasaule tika apbalvota arī par savu novatorisko pieeju.

Starp šiem apbalvojumiem bija: TOP INNOVĀCIJA (2015. gada jūnijs), GOLD MEDAL POZNAN INTERNATIONAL FAIR (2015), PATĒRĒTĀJU KVALITĀTES LEADER (2014), GADA LAUKS (2014).

Turklāt mums ir piešķirts arī “IDEAL BUSINESS” sertifikāts divus gadus pēc kārtas.

Dīgšana

Mēs esam apņēmušies pārdot tikai augstākās kvalitātes sēklas. Ņemot vērā ikdienas centienus, lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka augi ir dzīvi organismi, un to dīgtspēja un augšana ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, temperatūras, augsnes veida, mitruma un biežuma, kādā tie ir dzirdināti, sēšanas laiks un apstākļi, lietošana mēslošanas līdzekļu un augu aizsardzības līdzekļu (pesticīdu), kā arī laika un klimata apstākļu \ t Mēs sniedzam palīdzību, daloties ar precīzu un mūsdienīgu sēšanas un audzēšanas informāciju, tomēr mēs nevaram uzņemties atbildību par augiem, kas nav audzēti apstākļos, kas piemēroti attiecīgajai sugai.