Популярний продукт Цей товар востаннє купували 14 хвилину тому.
 • 5,400.00 Щоб отримати право на безкоштовну доставку
  потрібно розмістити мінімальне замовлення на

Сад "Космос" - "Sea Shell" - різноманітний мікс, мексиканська астра - Cosmos bipinnatus - насіння

Стара ціна: 120.00
78.00
Ви економите: 42.00 (35%)
Акція завершується 2020-08-09
Акція завершується
012532
В наявності
+

Садовий космос, також відомий як мексиканська астра, 'Sea Shell' - це різноманітна суміш однорічної рослини, яка відрізняється незвичайною формою квітів. Вони сидять на довгих стеблах, і хоча вони мають форму суцвіття, характерну для інших різновидів космосу, їхні пелюстки закручуються всередину і виглядають як снаряди морських молюсків. Різноманіття, пропоноване в нашому магазині, цвіте все літо і росте 80-120 см заввишки. Він ідеально поєднується з піднятими кордонами, фонами квітників і сільськими садами. Завдяки нашому різноманітному поєднанню ви зможете вирощувати червоні, рожеві (як у блідо-темних, так і темних тонах), а також білі цвітіння, які ідеально підходять для букетів і садових аранжувань з чорнобривцями, айстрами, маргаритками, жоржинами, ефірами та флоксами.

Садовий космос (Cosmos bipinnatus) належить до сімейства астрових (Asteraceae) і походить з Мексики. Легко культивувати і вироблятиме великі, великі квіти на кожному сонячному місці в середньоплодній, проникній грунті. Насіння цієї рослини висівають навесні.

Пакети, які є в нашому магазині, містять 0,5 г насіння садового космосу Sea Shell.

 • Вага: 0,5 г
 • Висота: 80 - 120 см
 • Використання: Декоративні - піднесені межі, квітники, букети
 • Термін цвітіння: літо
 • Колір квітки: червоний, рожевий, білий
 • Форма рослинності: річна
 • Тип квітки: суцвіття з внутрішніми крученими пелюстками
 • Сайт: сонячний; середній родючий, проникний грунт

GardenSeedsMarket - вже більше десятиліття, і ми з самого початку робили першочерговим завданням якість нашої продукції. Протягом багатьох років ми поставляли товари найвищої якості десяткам тисяч клієнтів з усього світу. Їх задоволення доводить, що ми вибрали правильний шлях.

Всі насіння, які ми продаємо, підлягають багаторівневому контролю якості і тільки потім ретельно упаковуються і відправляються. Наші продукти отримали численні сертифікати і відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу. Наші співробітники є досвідченими садівниками, які з радістю відповідають на кожне ваше запитання.

Звідки походять наші насіння?

Всі насіння, що продаються в нашому магазині, походять від кращих виробників з усього Європейського Союзу. Завдяки багаторічній співпраці з ними ми змогли розробити найбільш адекватні умови зберігання та відправлення, гарантуючи, що ви завжди отримуєте свіжі та ретельно перевірені партії насіння. Виключення посередників з усього процесу не тільки дозволяє нам уникати відправлення застарілих насіння, які, можливо, лежать занадто довго на полиці складів, а також забезпечують найбільш привабливу ціну на продукцію найвищої якості.

Процес контролю якості

Всі наші насіння повинні пройти чотириступеневий процес контролю якості.

Перший етап починається з ретельного відбору постачальників. Потім ми продовжуємо контролювати свої культури, іноземні виробники не виключаються з процесу контролю якості. Рослини перевіряються на кожному етапі свого розвитку: коли вони починають рости, під час цвітіння і коли починають приносити плоди (насіння). На цьому етапі найважливішим є забезпечення правильного рознесення рослин. Завдяки цьому можна забезпечити отримання необхідних морфологічних характеристик кожного конкретного виду або сорту, наприклад кольору, висоти і форми.

Другий етап складається з детальних перевірочних випробувань в лабораторних умовах. Використовуючи високоякісне обладнання висококваліфікованим персоналом, наші постачальники щороку проводять більше 30 000 перевірок якості. Насіння, яке не відповідає нашим вимогам, підлягає технологічним процесам переробки, включаючи сушку, очищення, модернізацію та тестування знову.

Третій етап починається з посіву насіння в обраних контрольних ділянках. Таким чином ми отримуємо цінну, точну інформацію про їх проростання, яка повинна підтримуватися на належному рівні. Одночасно на цій стадії перевіряється сортова ідентичність кожного виду.

Четверта стадія відбувається на наших складах і складається з усунення насіння, які зберігалися занадто довго на наших полицях, і заміни їх новими партіями. Кожен пакет має штамп з унікальним номером партії, а також з датою висівання.

Всі чотири етапи комбіновані дозволяють нам з упевненістю заявити, що насіння, яке ми поставляємо, відповідає найвищим стандартам і завершило всі необхідні етапи контролю з розмахом.

Призи та нагороди

Насіння, яке ми продаємо, широко визнане за якість і завоювало безліч нагород. Наші насіння завоювали численні золоті медалі та відзнаки за їх високу якість. «Світ квітів» також був відзначений за його інноваційний підхід.

Серед цих нагород були: ТОП ІННОВАЦІЇ (червень 2015 р.), ЗОЛОТА МЕДАЛЬ НА МІЖНАРОДНОМУ ЯРМАРКІ ПОЗНАНУ (2015 р.), ЛІДЕР КІЛЬКОСТІ СПОЖИВАЧІВ (2014), ФЕРМЕР РІК (2014).

Крім того, ми також отримали сертифікат «IDEAL BUSINESS» два роки поспіль.

Проростання

Ми прагнемо продавати тільки насіння найвищої якості. Беручи до уваги зусилля, які ми робимо щодня, зверніть також увагу на те, що рослини є живими організмами, їх проростання і зростання залежить від багатьох факторів, таких як температура, тип ґрунту, вологість і частота, з якою їх поливають, час і умови посіву, використання добрив і засобів захисту рослин (пестицидів), а також погодних і кліматичних умов. Ми надаємо допомогу, надаючи точну та сучасну посівну та вирощувальну інформацію, однак ми не можемо нести ніякої відповідальності за рослини, які не вирощувалися в умовах, відповідних для даного виду.