Populārs produkts Šis produkts pēdējo reizi tika nopirkts pirms 7 minūtes.
  • £130.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Salāti Iceking - Great Lakes 118 - 1200 sēklas - Lactuca sativa L.

Old price: £2.65
£1.99
Jūsu ietaupījums: £0.66 (25%)
Reklāma beidzas 2020-06-07
Reklāma beidzas
008952
Noliktavā
+

Ledus salāti "Lielie ezeri 118" (Lactuca sativa) ir tumši zaļš, vēlu galvas salātu šķirne, kas sasniedz 80 gadu laikā pēc sējas. Regulāras, bagātīgas kultūras ir šīs šķirnes preču zīme. "Lielo ezeru 118" salāti izceļas ar lielisku izskatu un augstu kvalitāti. Tā ražo ļoti lielas galviņas, kas var svērt līdz 1 - 1,2 kg. Tās ir pievilcīgas, apaļas formas, tumši zaļas krāsas un sastāv no blīvi iepakotām, nedaudz grumbainām un gofrētām lapām. Tie ir kraukšķīgi, sulīgi un ar maigu, nedaudz saldu garšu. Šis salāti ir ne tikai garšīgi, bet arī A un C vitamīni, kā arī B vitamīni un daudzas minerālvielas.

Ledus salāti tiek audzēti gan no tiešās sivēnmātes, gan no stādiem. Stādu audzēšana sākas marta sākumā zem vāka, bet sēklas tiek sētas zemē, sākot no aprīļa līdz jūnijam. Ja vēlaties nodrošināt vienmērīgu svaigu salātu galvu piegādi, sēj sēklas ik pēc divām līdz trim nedēļām. Salāti vislabāk aug viegli augsnē, kas ir bagāta ar humusu un barības vielām un ir pietiekami mitra. Audzēšanai jānotiek 35-40 x 35-40 cm attālumā. Pirmās garšīgās un kraukšķīgās galviņas var novākt jau jūnija vidū.

Katrā iepakojumā ir 1 g "Lielo ezeru 118" tumši zaļās ledus salātu sēklas. Informācija par iepakojumu satur pieaugošu rokasgrāmatu un sējumu pēc datuma.

  • Svars: 1 g
  • Lietošana: tiešais patēriņš
  • Ražas novākšanas laiks: 80 dienas pēc sivēnmātes, agrākais jūnija vidū
  • Izaugsmes forma: galvas
  • Lapas: tumši zaļas, nedaudz grumbušas, gofrētas lapas
  • Vietne: viegla, maiga, mitra augsne, kas bagāta ar barības vielām


Aptuveni 1200 sēklas (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un jau no paša sākuma mēs esam padarījuši mūsu produktu kvalitāti par galveno prioritāti. Gadu gaitā mēs esam piegādājuši vislabākās kvalitātes preces desmitiem tūkstošu klientu no visas pasaules. Viņu apmierinātība pierāda, ka esam izvēlējušies pareizo ceļu.

Visas sēklas, ko mēs pārdodam, ir pakļautas daudzpakāpju kvalitātes kontroles pārbaudēm, un tikai tad tās ir rūpīgi iepakotas un nosūtītas. Mūsu produkti ir saņēmuši daudzus sertifikātus un atbilst augstākajiem Eiropas Savienības standartiem. Mūsu darbinieki ir pieredzējuši dārznieki, kuri labprāt atbild uz jūsu jautājumiem.

No kurienes nāk mūsu sēklas?

Visas mūsu veikalā pārdotās sēklas nāk no labākajiem ražotājiem visā Eiropas Savienībā. Pateicoties ilgstošajai sadarbībai ar viņiem, mēs varējām izstrādāt vispiemērotākos uzglabāšanas un nosūtīšanas nosacījumus, garantējot, ka jūs vienmēr saņemsiet svaigas un rūpīgi pārbaudītas sēklu partijas. Starpnieku izslēgšana no visa procesa ne tikai ļauj mums izvairīties no novecojušu sēklu nosūtīšanas, kas varētu būt gulējušas pārāk ilgi noliktavu plauktos, bet arī nodrošina vispievilcīgāko cenu augstākās kvalitātes produktiem.

Kvalitātes kontroles process

Visām mūsu sēklām ir jānokārto četru posmu kvalitātes kontroles process.

ONE ONE sākas ar rūpīgu piegādātāju izvēli. Kad mēs turpinām kontrolēt savus kultūraugus, ārvalstu ražotāji netiek izslēgti no kvalitātes kontroles procesa. Augi tiek pārbaudīti katrā attīstības stadijā: kad tie sāk augt, ziedēšanas laikā un kad viņi sāks augļus (sēklas). Šajā posmā vissvarīgākais ir nodrošināt pareizu augu atstarpi. Pateicoties tam var nodrošināt katras konkrētās sugas vai šķirnes vēlamās morfoloģiskās īpašības, piemēram, krāsu, augstumu un formu.

Divu posmu veido detalizēti pārbaudes testi laboratorijas apstākļos. Izmantojot augsti kvalificētus darbiniekus ar visaugstākās kvalitātes aprīkojumu, mūsu piegādātāji katru gadu veic vairāk nekā 30 000 kvalitātes pārbaudes. Sēklas, kas neatbilst mūsu prasībām, ir pakļautas tehnoloģiskiem rafinēšanas procesiem, ieskaitot žāvēšanu, tīrīšanu, uzlabošanu un testēšanu.

TREŠAIS POSMS sākas ar sēklām izvēlētajos kontrollaukumos. Tādā veidā mēs iegūstam vērtīgu, precīzu informāciju par to dīgtspēju, kas jāsaglabā atbilstošā līmenī. Vienlaikus šajā posmā pārbauda katras sugas šķirnes identitāti.

STĀVES FOUR notiek mūsu noliktavās un sastāv no tādu sēklu likvidēšanas, kas ir uzglabātas pārāk ilgi mūsu plauktos un aizstājot tās ar jaunām partijām. Katra pakete ir apzīmogota ar unikālu partijas numuru un arī ar sēšanas datumu.

Visi četri posmi kopā ļauj pārliecināties, ka piegādājamās sēklas atbilst visaugstākajiem standartiem un ir pabeigušas visas nepieciešamās kontroles stadijas ar lidojošām krāsām.

Balvas un balvas

Sēklas, ko mēs pārdodam, ir plaši atzītas par to kvalitāti un ieguvušas daudzas balvas. Mūsu sēklas ieguva daudzas zelta medaļas un atšķirības par to augsto kvalitāti. Ziedu pasaule tika apbalvota arī par savu novatorisko pieeju.

Starp šiem apbalvojumiem bija: TOP INNOVĀCIJA (2015. gada jūnijs), GOLD MEDAL POZNAN INTERNATIONAL FAIR (2015), PATĒRĒTĀJU KVALITĀTES LEADER (2014), GADA LAUKS (2014).

Turklāt mums ir piešķirts arī “IDEAL BUSINESS” sertifikāts divus gadus pēc kārtas.

Dīgšana

Mēs esam apņēmušies pārdot tikai augstākās kvalitātes sēklas. Ņemot vērā ikdienas centienus, lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka augi ir dzīvi organismi, un to dīgtspēja un augšana ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, temperatūras, augsnes veida, mitruma un biežuma, kādā tie ir dzirdināti, sēšanas laiks un apstākļi, lietošana mēslošanas līdzekļu un augu aizsardzības līdzekļu (pesticīdu), kā arī laika un klimata apstākļu \ t Mēs sniedzam palīdzību, daloties ar precīzu un mūsdienīgu sēšanas un audzēšanas informāciju, tomēr mēs nevaram uzņemties atbildību par augiem, kas nav audzēti apstākļos, kas piemēroti attiecīgajai sugai.