• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Serradella - pēc kultūrauga - 1000 g; putna pēda -

16.24
017078
Noliktavā
+

Serradella pieder fabaceae (pākšaugu) ģimenei. Sākotnējā attīstības posmā tas izveido daļēji erektīvu ieradumu. Stublāji kļūst plānāki, tievi, plaši sazaroti un ar laiku ložņā. Ziedi tiek savākti kopās pie lapu axils. Lapojums ir mazs un nepāra plāns. Serradella labi attīstītā sakņu sistēma ir blīvi pārklāta ar mezgliņiem, kas izliekti ar slāpekli fiksējošām baktērijām.

Putna pēda, kā šo augu sauc, tiek plaši audzēta kā ikgadējs, vispārējas nozīmes augs. Tās izcilās fitosanitārās īpašības pēc ražas tiek plaši ievērotas. Tas tiek augstu novērtēts arī kā zaļbarības un ganību augs. Tas arī palīdzēs jums pieliet augsni ar slāpekli, ja jūs nolemjat to izmantot kā zaļo mēslojumu. Serradella tiek audzēta gan no tīras sivēnmātes, gan sēklu maisījumos, to var audzēt arī kā apakškopu, jo tā ļoti labi iztur ēnu.

Piedāvātais augs nav prasīgs attiecībā uz augsni un pieder pie retajām sugām, kuras panes skābas un vieglas augsnes. Tas ir parādā tā parasto nosaukumu "smilšu āboliņš" tieši šim faktam. Neskatoties uz augstām ūdens prasībām, tas spēj apmierināt savas vajadzības, absorbējot rasu un miglu caur matains lapām. Mazas serradella sēklas pavasarī tiek sētas sekli galvenajai kultūrai. Plānojiet sivēnmātes jūlijam un augustam, ja plānojat to audzēt kā labības kultūru vai zaļo mēslojumu aršanai. Serradella var ganīt, tiklīdz tā izaug 20 cm gara. Šis augs ir izturīgs pret pakāpieniem un ganībām. Ir iespējama arī viena griešana. Serradella zaļā rupjā lopbarība ir ļoti barojoša, un dzīvnieki to labprāt ēd. Tas ir īpaši labi piemērots skābbarībai. Mēs iesakām to vispirms barot ar piena liellopiem, jo tas uzlabos piena kvalitāti. Putna pēdu mēs vērtējam arī kā biomasu, kas palielina organisko vielu daudzumu augsnē un uzlabo tās struktūru. Tas stimulē noderīgu mikroorganismu attīstību. Serradella tiek uzskatīts arī par melliferous augu.

Vienā iepakojumā ir 1000 g augstākās kvalitātes sēklu.

  • Lietošana: Lopbarība - ganības, skābbarība; zaļais mēslojums; melliferous augs
  • Izaugsmes forma: puslīdz stāvoša vai ložņaina
  • Veģetācijas forma: ikgadēja
  • Lapojums: mazas, nepāra plānas, matainas lapas
  • Vietne: praktiski jebkura veida augsne
  • Svars: 1000 g

GardenSeedsMarket - darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un jau no paša sākuma mēs esam padarījuši mūsu produktu kvalitāti par galveno prioritāti. Gadu gaitā mēs esam piegādājuši vislabākās kvalitātes preces desmitiem tūkstošu klientu no visas pasaules. Viņu apmierinātība pierāda, ka esam izvēlējušies pareizo ceļu.

Visas sēklas, ko mēs pārdodam, ir pakļautas daudzpakāpju kvalitātes kontroles pārbaudēm, un tikai tad tās ir rūpīgi iepakotas un nosūtītas. Mūsu produkti ir saņēmuši daudzus sertifikātus un atbilst augstākajiem Eiropas Savienības standartiem. Mūsu darbinieki ir pieredzējuši dārznieki, kuri labprāt atbild uz jūsu jautājumiem.

No kurienes nāk mūsu sēklas?

Visas mūsu veikalā pārdotās sēklas nāk no labākajiem ražotājiem visā Eiropas Savienībā. Pateicoties ilgstošajai sadarbībai ar viņiem, mēs varējām izstrādāt vispiemērotākos uzglabāšanas un nosūtīšanas nosacījumus, garantējot, ka jūs vienmēr saņemsiet svaigas un rūpīgi pārbaudītas sēklu partijas. Starpnieku izslēgšana no visa procesa ne tikai ļauj mums izvairīties no novecojušu sēklu nosūtīšanas, kas varētu būt gulējušas pārāk ilgi noliktavu plauktos, bet arī nodrošina vispievilcīgāko cenu augstākās kvalitātes produktiem.

Kvalitātes kontroles process

Visām mūsu sēklām ir jānokārto četru posmu kvalitātes kontroles process.

ONE ONE sākas ar rūpīgu piegādātāju izvēli. Kad mēs turpinām kontrolēt savus kultūraugus, ārvalstu ražotāji netiek izslēgti no kvalitātes kontroles procesa. Augi tiek pārbaudīti katrā attīstības stadijā: kad tie sāk augt, ziedēšanas laikā un kad viņi sāks augļus (sēklas). Šajā posmā vissvarīgākais ir nodrošināt pareizu augu atstarpi. Pateicoties tam var nodrošināt katras konkrētās sugas vai šķirnes vēlamās morfoloģiskās īpašības, piemēram, krāsu, augstumu un formu.

Divu posmu veido detalizēti pārbaudes testi laboratorijas apstākļos. Izmantojot augsti kvalificētus darbiniekus ar visaugstākās kvalitātes aprīkojumu, mūsu piegādātāji katru gadu veic vairāk nekā 30 000 kvalitātes pārbaudes. Sēklas, kas neatbilst mūsu prasībām, ir pakļautas tehnoloģiskiem rafinēšanas procesiem, ieskaitot žāvēšanu, tīrīšanu, uzlabošanu un testēšanu.

TREŠAIS POSMS sākas ar sēklām izvēlētajos kontrollaukumos. Tādā veidā mēs iegūstam vērtīgu, precīzu informāciju par to dīgtspēju, kas jāsaglabā atbilstošā līmenī. Vienlaikus šajā posmā pārbauda katras sugas šķirnes identitāti.

STĀVES FOUR notiek mūsu noliktavās un sastāv no tādu sēklu likvidēšanas, kas ir uzglabātas pārāk ilgi mūsu plauktos un aizstājot tās ar jaunām partijām. Katra pakete ir apzīmogota ar unikālu partijas numuru un arī ar sēšanas datumu.

Visi četri posmi kopā ļauj pārliecināties, ka piegādājamās sēklas atbilst visaugstākajiem standartiem un ir pabeigušas visas nepieciešamās kontroles stadijas ar lidojošām krāsām.

Balvas un balvas

Sēklas, ko mēs pārdodam, ir plaši atzītas par to kvalitāti un ieguvušas daudzas balvas. Mūsu sēklas ieguva daudzas zelta medaļas un atšķirības par to augsto kvalitāti. Ziedu pasaule tika apbalvota arī par savu novatorisko pieeju.

Starp šiem apbalvojumiem bija: TOP INNOVĀCIJA (2015. gada jūnijs), GOLD MEDAL POZNAN INTERNATIONAL FAIR (2015), PATĒRĒTĀJU KVALITĀTES LEADER (2014), GADA LAUKS (2014).

Turklāt mums ir piešķirts arī “IDEAL BUSINESS” sertifikāts divus gadus pēc kārtas.

Dīgšana

Mēs esam apņēmušies pārdot tikai augstākās kvalitātes sēklas. Ņemot vērā ikdienas centienus, lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka augi ir dzīvi organismi, un to dīgtspēja un augšana ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, temperatūras, augsnes veida, mitruma un biežuma, kādā tie ir dzirdināti, sēšanas laiks un apstākļi, lietošana mēslošanas līdzekļu un augu aizsardzības līdzekļu (pesticīdu), kā arī laika un klimata apstākļu \ t Mēs sniedzam palīdzību, daloties ar precīzu un mūsdienīgu sēšanas un audzēšanas informāciju, tomēr mēs nevaram uzņemties atbildību par augiem, kas nav audzēti apstākļos, kas piemēroti attiecīgajai sugai.