• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Slnečné ohrievače

Slnečné kúrenie vám umožní predĺžiť vonkajšiu relaxačnú sezónu o niekoľko mesiacov. Tieto praktické, ľahko použiteľné zariadenia sú najlepším riešením pre milovníkov záhrad a záhradkárstva - s nimi budete môcť usporiadať záhradné párty až v novembri.

Slnečník na vonkajšie použitie vyžaruje príjemné teplo do niekoľkých metrov od neho. V našom internetovom obchode kúpite solídne, overené modely za konkurencieschopné ceny. Stačí sa pozrieť na plynový ohrievač slnečníkov Terrace vyrobený z ocele s kladivom. Môžete ho umiestniť na balkón, terasu alebo na svoje obľúbené relaxačné miesto v záhrade. Toto robustné a starostlivo vyrobené zariadenie vám umožní zvýšiť teplotu až na 28 ° C! Tento prenosný ohrievač predstavuje veľkú investíciu pre majiteľov reštaurácií, kaviarní a krčiem, pretože vám umožňuje využívať záhrady a terasy začiatkom jari a koncom jesene. Ak sa chcete dozvedieť viac o technických špecifikáciách produktu, kliknite na jeho názov alebo obrázok a prečítajte si podrobný popis. V našom obchode nakupujete iba kvalitné a osvedčené produkty!

Odporúčame vám dozvedieť sa viac o našej ponuke slnečníkov. Využite výhody technológie bez preplatenia. Určite budete spokojní!