• NT$5,000.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Slnečnicové semienka

Použite slnečnice, aby sa slnko do vašej záhrady. Táto rastlina bude zdobiť okolie vášho domova a obohatí mnoho jedál. Slnečnicové semená sú bohatým zdrojom nenasýtených Omega-6 mastných kyselín, vitamínov B a minerálov. Slnečnicový olej, bohatý na vyššie uvedené nenasýtené mastné kyseliny a iné látky, sa vyrába zo semien tejto rastliny. Slnečnica obohatí vašu stravu, ozdobí vašu záhradu a priláka mnoho užitočných hmyzov. Všetky semená v našom obchode sú vysoko kvalitné, pretože pochádzajú len od overených výrobcov. Zaručuje úspešnú kultiváciu, samozrejme za predpokladu, že sú dodržané správne podmienky pestovania

Chcete povzbudiť vaše dieťa, aby pestovalo rastliny? Na tento účel odporúčame slnečnicové semená série „Happy Garden“. Táto rastlina je skôr nenáročná na kultiváciu a nemala by vám predstavovať žiadne problémy, ani vašim blízkym. Semená sa môžu zbierať od augusta do septembra, ale odporúčame odrezať celé „hlavy“ (kvetenstvo).

Vieme, že výhonky sú chutné občerstvenie bohaté na živiny, vysoko cenené všetkými ľuďmi, ktorí sa starajú o zdravé potraviny. Chceli by sme splniť ich očakávania a týmto prezentovať slnečnicové semienka, ktoré možno ľahko pestovať do klíčkov doma pre chutné a cenné pridanie sendviče a šaláty.