• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Sodo skrynios ir dėžutės

Sodo skrynios ir dėžutės yra praktiniai ir estetiniai daiktų, kurių gali prireikti atsipalaidavus sode ir balkone, saugojimo sprendimai. Skamba įdomiai? Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą! Tokių gražių komodų niekur kitur nerasite!

Jei esate laimingas rotango baldų savininkas, sodams, balkonams ir terasoms rekomenduojame 310 litrų pilkos spalvos antracito dėžę „Boxe Rato“, kuri gražiai papildys jūsų sodą. Didelė šio modelio talpa užtikrins pakankamai vietos antklodėms, pagalvėms, kilimėliams ir kitiems aksesuarams laikyti. Jei ieškote mažesnio modelio, užsisakykite 290 litrų dėžę „Boxe Rato Plus“, kuri yra šiek tiek mažesnė, tačiau ypač patvari, atspari įbrėžimams ir pažeidimams. Nors čia siūlomos talpyklos primena natūralų rotango, joms nereikia jokių specialių priežiūros priemonių. Jei, be abejo, jums labiau patinka minimalistinis dizainas, o ne imitacija, įsigykite 290 litrų umber rudą ar antracito pilką „Boxe Board“ krūtinę. Dėl lygaus paviršiaus, be jokių ornamentų, jis puikiai papildo kiekvieną sodo kompoziciją. Visos mūsų parduotuvėje esančios dėžės yra lengvos, mobilios ir yra su sandariai uždaromais dangčiais. Dėl ventiliacijos angų sienose jos yra orinės, tačiau jos efektyviai apsaugo nuo lietaus. Medžiagos, iš kurių mes esame pagaminti, yra atsparios saulės spinduliams, šalčiui ir nėra deformuotos bei neišblukusios veikiamos besikeičiančių oro sąlygų. Nepamirškite, kad sodo skrynia yra investicija metų metams!

Įsigykite internetu naudodamiesi geriausios kliento patirties garantija. Siūlome namų ir sodo reikmenis bei aksesuarus iš garsių prekės ženklų. Užsisakykite krepšius, konteinerius ir sodo komodos prieinamomis kainomis ir sutaupykite dar daugiau, nes galite pristatyti nemokamai. Nepraleiskite progos!