• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku
-10%

ŠTARTÉR - Výsadba štartovacieho hnojiva - 5 v 1 - Compo® - 40 g -

Stará cena: 2.91
2.62
Ušetríte: 0.29 (10%)
Propagácia končí 2021-10-18
Propagácia končí
012667
Skladom
+

ŠTARTÉR - Výsadba štartovacieho hnojiva 5 v 1 od Compo® - je určený na použitie pri výsadbe a presádzaní všetkých rastlín. Vyhovuje záhradám, balkónom aj domácim rastlinám. Účinne znižuje šok spojený s presádzaním a pozitívne ovplyvňuje stav rastlín. Štartovacie hnojivo okamžite dodá rastlinám potrebné živiny a potom ich hnojí až 6 mesiacov. Stimuluje rast koreňov a pomáha rastlinám rýchlo sa zakoreniť. Prezentované hnojivo zlepšuje kvalitu pôdy, zvyšuje jej vodnú kapacitu a obmedzuje sušenie, čo je obzvlášť dôležité v ranom štádiu rastu a vývoja.

Toto viaczložkové granulované hnojivo je účinné a ľahko použiteľné. Mali by ste ho naliať iba do otvoru pripraveného pre rastlinu. Zmiešajte ju s pôdou, vložte rastlinu a dôkladne zalejte. Jedna dávka stačí na to, aby poskytla rastline všetky výživné látky potrebné pre zdravý a úspešný štart. Vďaka pomalému uvoľňovaniu doplní toto hnojivo rastliny až na 6 mesiacov.

Balenie obsahuje 40 g štartovacieho hnojiva STARTER Planting 5-v-1 - Compo®, ako aj dátum minimálnej trvanlivosti a podrobný návod na použitie.

Aplikačné metódy. Počas výsadby: zmiešajte cca. 20 - 40 gramov hnojiva s pôdou na každých 30 cm dĺžky balkónového boxu alebo na 1 veľkú rastlinu. Už rastúce rastliny: rozložte hnojivo okolo rastlín a zmiešajte ho s hornou vrstvou pôdy. Rastliny po použití výdatne zalejte.