Sumin sīpolu ziedu mēslojums ar makro- un mikroelementiem - 1 kg -

5.23
010781
Noliktavā
+

Sīpolu ziedu mēslojums ar makro- un mikroelementiem ļaus jums veikt rūpīgu, rūpīgu augu, kas aug jūsu dārzā, kopšanu. Sabalansētais sastāvs ļauj pareizi mēslot visus sīpolu augus, ieskaitot tulpes, gladiolas un lilijas. Regulāra piedāvātā mēslojuma lietošana garantē sīpolu veselīgu augšanu, atbalsta bagātīgu ziedēšanu un uzlabo ziedu izmēru un krāsu. Pareizi apaugļotas sīpoli saglabājas labā stāvoklī, labi ziemo, tāpēc augi nākamajā sezonā varētu pārsteigt ar savu sparu un skaisto izskatu.

Daudzkomponentu granulētais mēslojums nesasmalcina un netīrās, kā arī padara to ātru un vieglu. Šis Sumin produkts izceļas ar lielisku sastāvu, augstu fosfora, kālija un magnija saturu viegli asimilējamā formā. Pateicoties šīm īpašībām, augi tiek labi kopti un aug veselīgi. Šis mēslojums garantē īpašu, pakāpenisku kopšanu, kas atvieglo rūpes par jūsu augiem. Pirms sīpolu stādīšanas zemē, ir jāpiemēro mūsu sīpolu ziedu mēslojums ar makro- un mikroelementiem.

Katrā iepakojumā ir 1 kg Sumin sīpolu ziedu mēslojuma ar makro un mikroelementiem. Sīki izstrādātas lietošanas instrukcijas un derīguma termiņš ir uzdrukāts uz iepakojuma.