• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Sveču un vāžu apakštasītes un paplātes

Kategorija Sveču un vāžu apakštases un paplātes ietver visus šos piederumus, kas rotās galvas akmeni un kapu, taču - pirmkārt un galvenokārt - tie pasargās to no netīrumiem un bojājumiem. Stearīnu, kas pilēja no svecēm, ir grūti noņemt, noberzējot un, iespējams, nesaskrāpējot akmeni. Tas visvairāk attiecas uz terrazzo akmeņiem. Elegantās dažādu krāsu un formu apakštasītes un paplātes atbrīvos jūs no apgrūtinošajiem tīrīšanas kapiem no žāvēta stearīna un vaska.

Ar šo mēs piedāvājam produktus, ko piegādājuši slaveni zīmoli, kuri bauda mūsu klientu uzticību. Tāpēc mūsu sortimentā atradīsit visdažādākos sveču apakštasītes no Lamela. Tie ir izgatavoti no izturīgas plastmasas un tāpēc ir izturīgi pret laika apstākļiem, nesabojājas un nedeformējas, pakļaujoties augstai temperatūrai. Jūs varat izvēlēties, piemēram, ovālu 40 vai 44 cm lielu apakštase, kurā atradīsies vairākas vidēja izmēra piemiņas sveces.

Mēs aicinām jūs uzzināt vairāk par sveču un vāzes apakštasīšu un paplātes sortimentu. Šie augstākās klases produkti ir uzreiz pieejami mūsu tiešsaistes veikalā - jums tie jāpievieno tikai virtuālajam iepirkumu grozam. Ietaupiet naudu pie mums, pateicoties pieņemamām cenām!