• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Trąšų skirtukai

Trąšų skirtukai yra praktiškiausi tarp naujausių vazoninių augalų tręšimo tirpalų. Anksčiau jie buvo naudojami laikant žuvis, tačiau vis labiau populiarėja tarp naminių augalų mėgėjų. Koncentruotose daugiakomponentėse mineralinėse trąšose, tirpių lapelių pavidalu, yra viskas, ko reikia augalui tinkamai vystytis. Iš pakuotės reikia paimti tik vieną gabalą, įspausti į dirvą - ir viskas! Stalas po kiekvieno laistymo palaipsniui ištirps ir praturtins dirvą visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Vienas pateikto produkto skirtukas augalą pamaitintų beveik šešis mėnesius!

Jei ieškote patogių ir greitų vazonų gėlių priežiūros būdų, patekote į reikiamą vietą: siūlome aukščiausios kokybės produktus trąšų skirtuko kategorijoje. Jie siūlo puikią alternatyvą populiarioms lazdelėms ir smaigaliams, kuriuos naudojate rūpindamiesi savo orchidėjomis. Skirtukai reiškia gerą kainos ir vertės santykį ir rekordinį efektyvumą. Išbandykite juos ir jums nereikės jokio papildomo patvirtinimo. Mes rekomenduojame, be kitų produktų, „Biopon“ trąšų skirtukus su vitaminais augalams, turintiems dekoratyvinę žalumyną, gėlėms ir kenkėjų bei ligų nusilpusiems augalams.

Siūlomi šios kategorijos produktai maistinių medžiagų proporcijomis skiriasi, todėl gali patenkinti konkrečius augalų grupių reikalavimus. „Biopon“ trąšų skirtukai užtikrina aukštesnį augalų gyvybingumą (dėl B vitamino kiekio jie skatina šaknų vystymąsi), gražią lapiją ir gausų žydėjimą. Išbandykite juos visus!

Mūsų internetinė sodo parduotuvė siūlo ypač efektyvius, ilgai trunkančius trąšų skirtukus už prieinamą kainą. Pasirinkite pigų pristatymą į namus tiesiai prie savo durų ir įsigykite aukščiausios kokybės produktus neišeidami iš namų. Maloniai kviečiame pažvelgti į kitus produktus iš trąšų kategorijos. Reikiamų prekių visada rasite mūsų sodo sėklų turguje. Įsitikinkite patys ir papildykite mūsų patenkintų klientų gretas!