• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku
-10%

Tyčinky na hnojenie pre domáce a balkónové kvitnúce rastliny - Target® - 40 ks -

Stará cena: 3.86
3.48
Ušetríte: 0.39 (10%)
Propagácia končí 2021-10-18
Propagácia končí
007178
Skladom
+

Tyčinky na hnojenie pre domáce a balkónové kvitnúce rastliny od Target® - 40 kusov - pozostávajú z hnojiva EC NPK s mikroživinami, dávkovaného podľa výživových potrieb všetkých domácich a balkónových rastlín. Popis ES znamená, že predložený prípravok vyhovuje predpisom Európskej komisie o kvalite a bezpečnosti použitia. Pretože je toto hnojivo dostupné vo forme suchých tyčiniek, nemusí sa dávkovať - stačí ho iba zalepiť do pôdy. Počet potrebných tyčiniek závisí od veľkosti hrnca (podrobný návod na dávkovanie bol zahrnutý v informácii o balení). Prezentovaný produkt je nielen ľahko použiteľný, ale aj mimoriadne efektívny. Jedna aplikácia vydrží až 100 dní. Je to možné vďaka špeciálne zloženému zloženiu hnojiva, ktoré pomaly a postupne uvoľňuje živiny a chráni rastliny pred prehnojením.

Tu ponúkané hnojivové tyčinky sú určené na komplexné doplnenie všetkých domácich a balkónových rastlín: begónie, cyklámenov, fialiek, fuchsií, kalanchóov, lobelií, pelargónov, petúnií, surfínií a mnohých ďalších. Živiny, ktoré tento výrobok obsahuje, stimulujú rastliny, aby produkovali viac pukov a väčších kvetov.

Jedno balenie obsahuje 40 kusov tyčiniek hnojiva pre domáce a balkónové kvitnúce rastliny. Toto je originálny produkt Target®.