• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Väetiste sakid

Väetisekaardid kuuluvad kõige praktilisemate potitaimede väetamislahenduste hulka. Varem oli neid kasutatud kalakasvatuses, kuid nad koguvad kodutaimede austajate seas üha suuremat populaarsust. Kontsentreeritud mitmekomponendiline mineraalväetis lahustuva vahelehe kujul sisaldab kõike, mida taim vajab õige arenguks. Pakendist peate võtma ainult ühe tüki, suruma selle mulda - ja see on kõik! Laud lahustub järk-järgult pärast iga jootmist ja rikastab mulda kõigi vajalike toitainetega. Üks esitatud toodete vahekaart toidaks taime peaaegu kuus kuud!

Kui otsite mugavaid ja kiireid potilillede hooldamise meetodeid, olete jõudnud õigesse kohta: pakume tippkvaliteediga tooteid väetisekaardi kategoorias. Need pakuvad suurepärast alternatiivi populaarsetele pulgadele ja naeltele, mida kasutate orhideede eest hoolitsemisel. Vahekaartidel on hea hinna ja kvaliteedi suhe ning rekordiline efektiivsus. Proovige neid ja te ei vaja täiendavat kinnitust. Dekoratiivse lehestikuga, lilledega ning kahjuritest ja haigustest nõrgestatud taimedele soovitame muude toodete hulgas ka vitamiinidega Bioponi väetisekaarte.

Selles kategoorias pakutavad tooted erinevad toitainete osakaalu poolest ja võivad seetõttu rahuldada konkreetsete taimerühmade erinõudeid. Bioponi väetisekaardid tagavad taimede suurema elujõu (tänu B-vitamiinisisaldusele stimuleerivad juurte arengut), kauni lehestiku ja rikkaliku õitsemise. Proovige neid kõiki!

Meie aiakauplus pakub taskukohaste hindadega ülitõhusaid, kauakestvaid väetisekaarte. Valige soodne kojutoomine otse ukse ette ja ostke esmaklassilisi tooteid kodust lahkumata. Kutsume teid lahkelt vaatama teisi väetiste kategooria tooteid. Vajaminevat kaupa leiate alati meie aiaseemneturult. Vaadake ise ja liituge meie rahulolevate klientide ridadega!