• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Vertikāls dārzs

Vertikāls dārzs, kas sastāv no ziedošas sienas, pieder pie visskaistākajām mājas, terases vai balkona rotājumiem. Vietas ietaupījums apvienojumā ar ārkārtas vizuālajiem efektiem ir tikai divi no daudzajiem šīs augu audzēšanas metodes aktīviem. Labākās idejas vertikālajiem dārziem jūs atradīsit mūsu tiešsaistes veikalā. Apskatiet mūsu piedāvājumu!

Neatkarīgi no tā, ja jums patīk puķu puķes vai brīvo laiku pavadāt ēdamo augu audzēšanā, jums būs nepieciešams karājas podi ar pārvietojamu ratiņu pamatni. Praktisks, viegls un ietilpīgs statīvs ļaus jums augus audzēt piecos līmeņos! Tas ir aprīkots ar stipriem āķiem podiem un plašiem plauktiem, kas ir ideāli piemērots lielu balkona kastu novietošanai. Komplektā ir arī konteineri, kas izgatavoti no izturīgas plastmasas - jūs varēsit veiksmīgi audzēt ziedošus augus ar aizmugures dzinumiem, blīvu zāļu kušķi vai lapu dārzeņiem tajos. Šis piedāvātais piekārto podiņu komplekts ir piemērots izmantošanai iekštelpās un ārpus telpām - ne saules gaisma, ne zema temperatūra, ne lietus to nedarīs. Jāņem vērā arī citi mūsu konteineri, kurus varētu izmantot neaizmirstama vertikālā dārza ierīkošanai.

Augsta kvalitāte par cenu, kas pieejama visiem - tas ir mūsu tiešsaistes veikala kredo. Mēs piegādāsim daudzfunkcionālus podus un stādītājus mājas un balkona lietošanai no pazīstamiem ražotājiem tieši līdz jūsu durvīm. Ar mums ir viegli izveidot vertikālu dārzu. Skatieties paši - mēs laipni aicinām uzzināt vairāk par mūsu piedāvājumu!