• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Vertikāls dārzs

Vertikāls dārzs, ieskaitot dzīvu, ziedošu sienu, ir viens no skaistākajiem dekoriem jūsu mājai, terasei vai balkonam. Vertikāls dārzs ne tikai ietaupa vietu, bet arī nodrošina izcilus vizuālus efektus, kas ir tikai divas no daudzām priekšrocībām, ko piedāvā šī inovatīvā augu audzēšanas metode. Uzziniet labākās idejas Vertikālajiem dārziem mūsu tiešsaistes veikalā un pavadiet mirkli, lai izpētītu mūsu pievilcīgu piedāvājumu!

Vai jūs mīlat podos esošos ziedus vai audzējat ēdamus augus savā brīvajā laikā, jums nepieciešams mūsu karsto podu komplekts ar pārvietojamu ratiņu bāzi. Šis praktiskais, vieglais un ietilpīgais statīvs ļauj audzēt augus piecos līmeņos, piedāvājot stiprus āķus podiem un platas plauktiņas, kas ideāli piemērotas lielām balkona kastēm. Komplektā ietilpst arī izturīgi plastmasas konteineri, kas paredzēti ziedošu augu, biezu garšaugu pušķu vai lapu dārzeņu veiksmīgai audzēšanai. Šis karsto podu komplekts ir piemērots gan iekštelpām, gan āra apstākļiem, spējot izturēt sauli, zemas temperatūras un lietu bez bojājumiem. Lai izveidotu neaizmirstamu Vertikālo dārzu, apsveriet iespēju iekļaut citus pieejamos konteinerus savā projektā.

Mūsu tiešsaistes veikals strādā pēc devīzes piedāvāt augstas kvalitātes produktus par cenām, kuras visiem ir pieejamas. Mēs nodrošinām daudzfunkcionālu podu un stādīšanas kastu piegādi no atzītiem ražotājiem tieši jūsu mājas slieksnim, vienkāršojot jūsu Vertikālā dārza izveides procesu. Nepalaistiet garām iespēju izbaudīt mūsu piedāvājumu ērtības - jūs esat sirsnīgi aicināti uzzināt vairāk par mūsu unikālajiem produktiem!