• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Virtuves priekšauti

Jums vienmēr vajadzētu pa rokai virtuves priekšautu, šo noderīgā šefpavāra apģērbu. Šis praktiskais auduma gabals aizsargā jūsu apģērbu no traipiem, ko izraisa dažādi pārtikas produkti un izšļakstīti šķidrie trauki. Priekšauts droši aizsargā jūsu elegantās drēbes ballītes laikā, kad jums ir jāapkalpo nākamie kursi vai ātri jāmaina trauki.

Priekšauts ir arī funkcionāls un dekoratīvs apģērbs visu grila ballīšu laikā. Biezā, rūpīgi sašūtā priekšautiņā no mūsu Barbecuing komplekta ir daudz kabatas aksesuāriem. Tas ir patiešām ērts risinājums, kas ne tikai aizsargā jūsu drēbes, bet arī ietaupa jūsu laiku grila piederumu meklēšanai. Jūsu rīcībā vienmēr būs viss. Kokvilnas priekšauti ar uzrakstiem ir gaiši un milzīgi. Viņi pilda savus aizsardzības uzdevumus, neierobežojot jūsu kustību. Šis virtuves piederums, kas nāk ar humora izjūtu, arī smaidu reklamē jūsu virtuvē. Vienkāršs griezums un stilīga melna krāsa iederas katrā virtuves iekārtojumā.

Virtuves priekšauti darbojas katrā virtuves vidē un palīdz realizēt savas mežonīgākās kulinārijas fantāzijas, jo tie aizsargā drēbes un ķermeni no traipiem un dzirkstelēm, kas lido no grila, nometnes ugunsgrēkiem vai dārza smēķētājiem. Tas īpašniekam piešķir profesionālu nojautu un ļauj ātri noteikt mājas saimnieku. Priekšauts palīdz arī visu tīrīšanas darbību laikā.

Vienkārši apskatiet, kādus lieliskus modeļus jūs varētu atrast starp mūsu virtuves priekšautiem. Visi produkti ir par pieņemamām cenām un ar ātru piegādi mājās. Netērējiet laiku drēbju maiņai un nekad neraudiet par kleitu, kas iekrāsota ar tomātu mērci. Pērciet sev priekšautu! Mēs esam priecīgi sveikt jūs mūsu veikalā un ļaut jums uzzināt vairāk par mūsu piedāvājumu.