• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Wellingtons

Wellingtons ir plaši pazīstams aizsargājošo apavu veids. Nevienam nav jāpārliecinās par viņu praktisko, funkcionālo lomu. Šajā sadaļā ir ietverti augstas kvalitātes apavi un zābaki darbam ārpus telpām. Dažādas krāsas un stili ļauj jums atrast jūsu sapņu produktu.

Dārza kurpes ar augstu augšdaļu ir īpaši piemērotas rudenī un ziemā, taču jūs varat tās valkāt visa gada garumā. Gumijas wellingtons vajadzētu būt jūsu pirmajai izvēlei, strādājot lietū, dubļos un visās vietās, kur esat pakļauts traipiem un netīrumiem. Izvēloties šāda veida apavus, pārliecinieties, vai tiem ir biezas, neslīdošas zoles. Materiālam ir liela loma šajā sakarā. Tam jābūt izturīgam, tomēr elastīgam un labi piemērotam kājām. Mūsu veikalā ir modeļi, kas ražoti no PVC un EVA - iespējams, no labākajiem materiāliem. Otra iespēja ir gumijas zoli zābaki vai wellingtons, kas izolēti ar dabisko filcu. Viņi tur jūsu kājas daudz siltāk nekā parastās wellingtons. Viņiem ir zoles ar dziļu protektoru, kas piedāvā labu saķeri un vilkmi. Šie ūdensnecaurlaidīgie zābaki aizsargā pēdas arī no šķidrumiem, netīrumiem un aukstuma. Tie ir ērti arī kājām. Alternatīva šiem apaviem ir Sieviešu un jauniešu Luna wellingtons ar noņemamu izolāciju. Tas ļauj jums pielāgot tos laika apstākļiem. Mīksto izolāciju var mazgāt veļas mašīnās.

Ūdensnecaurlaidīgi, ērti, droši un izturīgi wellingtons un filca zābaki ar gumijas zoli papildinās jūsu darba apģērbu. Tie ir lieliski piemēroti dārzkopībai un lauksaimniecības darbiem vai pastaigai mežā.

Labu apavu vai zābaku pāris darbam ārpus telpām ir nepieciešamais aprīkojums, tāpēc ilgi nevilcinieties, pirms to iegādājaties. Mūsu veikals piedāvā plašu klāstu dažādu wellington modeļu, ieskaitot izolētos. Pasūtiet ērti no sava atzveltnes krēsla un ļaujiet mums darīt visu pārējo. Pārlūkojiet mūsu sortimentu, izrotājiet un uzlabojiet savu dārzu, pateicoties simtiem mūsu produktu!