• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Gumijas zābaki

Gumijas zābaki ir labi pazīstams aizsargapavu veids. To praktiskās un funkcionalitātes priekšrocības ir neapšaubāmas. Šajā sadaļā piedāvājam augstas kvalitātes apavus darbiem ārpus telpām, ieskaitot dažādas gumijas zābaku krāsas un stilus, kas atbilst jūsu vēlmēm.

Dārza zābaki ar augstiem augšdaļām ir īpaši piemēroti rudens un ziemas periodam, lai gan tie var tikt valkāti visu gadu garumā. Gumijas zābaki ir labākais izvēles variants darbam slapjos apstākļos, nodrošinot aizsardzību pret dubļiem, traipiem un netīrumiem. Izvēloties šos zābakus, ir būtiski izvēlēties tos ar biezu, pret sliedi padziļinājumu. Materiāls ir ļoti svarīgs: tam jābūt izturīgam, bet pietiekami elastīgam, lai labi pieguļtu kājai. Mēs piedāvājam modeļus, kas izgatavoti no PVC un EVA – starp labākajiem materiāliem šādiem darbiem. Turklāt mēs piedāvājam gumijas zābakus ar dabīgas vilnas izolāciju. Tie nodrošina labāku siltumu nekā parastie gumijas zābaki un tiek izgatavoti ar dziļiem protektoriem lieliskai saķerei. Šādi ūdensizturīgi zābaki pasargā jūsu kājas no mitruma, netīrumiem un aukstuma, nodrošinot maksimālu komfortu. Cita iespēja ietver "Luna" gumijas zābakus dāmām un jauniešiem ar noņemamu izolāciju, kas ļauj pielāgoties dažādiem laika apstākļiem. Maiga izolācija ir mazgājama veļas mašīnā.

Mūsu ūdensizturīgie, ērtie, drošie un izturīgie gumijas zābaki un vilnas zolēm zābaki ir lieliska pievienojums jūsu darba tērpam, vai jūs strādājat dārzā, lauksaimniecībā vai ejat pastaigā pa mežu.

Nenovērtējiet par zemu labas āra apavu svarīgumu. Mūsu veikalā ir daudzdažādi gumijas zābaku modeļi, ieskaitot izolētos variantus. Iepērkieties no savas mājas ērtībām, un mēs parūpēsimies par pārējo. Izmēģiniet mūsu kolekciju un uzlabojiet savu dārzkopības pieredzi ar mūsu plašo produktu klāstu!